Snívate o hustých mihalniciach? Potom pre vás máme skvelý tip! Táto vodeodolná maskara  Relove by Revolution Power Lash Waterproof Volume Mascara dodá vašim mihalniciam vysoký objem s dlhotrvajúcou výdržou. Pomocou skvele navrhnutej kefky je zaistená presná aplikácia maskary a zvýraznenie každej mihalnice.

Farba:

čierna

Jedinečné vlastnosti:

  • Dodá objem,
  • Odolná proti rozmazaniu,
  • Vodeodolná,
  • Jednoduchá manipulácia,
  • Dlhá výdrž.

Ako použiť Relove by Revolution Power Lash Waterproof Volume Mascara 8ml?

Aplikujte maskaru Relove by Revolution Power Lash Waterproof Volume Mascara na horné mihalnice od korienkov až ku končekom, v prípade, že chcete dosiahnuť výraznejšie líčenie, potom naneste viac vrstiev. Následne potom maskaru aplikujte na spodné mihalnice.

Zloženie Relove by Revolution Power Lash Waterproof Volume Mascara 8ml

Isododecane, Microcrystalline Wax, Paraffin, Cyclopentasiloxane, Polybutene, Cera Alba (Beeswax), Trimethylsiloxysilicate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Tocopherol, Hydrogenated Polyisobutene, CI 77499 (Iron Oxides).

Makeup Revolution je kozmetická značka pochádzajúca z Veľkej Británie, ktorá sa stala jedným z popredných hráčov na trhu so kozmetikou vďaka svojmu inovatívnemu prístupu a dostupným cenám. Značka je známa tým, že ponúka širokú škálu produktov na líčenie tváre, očí, pier a nechtov. Ich sortiment zahŕňa rôznorodú paletu tieňov, líceniek, rúžov, púdrov a ďalších produktov, ktoré sú inšpirované aktuálnymi trendmi v líčení. Makeup Revolution tiež často spolupracuje na limitovaných kolekciách s influenzormi a celebritami, čím stále udržuje svoju povesť trendy a aktuálne značky v oblasti kozmetiky.