Prečo práve Makeup Revolution Re-Loaded Smoky Newtrals Palette 16,5 g?

Dymové líčenie z módy nikdy nevychádza. S novou očnou paletka Revolution Reloaded Smoky Neutrals vytvoríte dokonalé dymové líčenie. Očné tiene vo farbách nude, hnedej, čiernej a šedej sa hodia na najrôznejšie párty, večierky či plesy. Experimentovať môžete s rôznymi farebnými kombináciami, ktoré táto paletka ponúka.Vlastnosti:
 • Dlhotrvajúci výdrž

 • intenzívna pigmentácia

 • v matnom a trblietavom prevedení

 • obsahuje 15 odtieňov

 • vhodné pre vegánov

 • netestované na zvieratáchPoužitie:Pre vytvorenie dokonalého dymového líčenia postupujte nasledovne.
 1. Klasickým štetcom na očné tiene naneste na celé viečko tieň v najsvetlejším odtieni, ktorý poslúži ako podkladová báza. Rozotrite ho až tesne pod obočie, aby boli vaše oči čo najviac rozžiarené.

 2. Následne ceruzkou na oči orámujte celé oko. Nakreslite si vonkajšiu linku na dolnom i hornom vonkajšom okraji mihalníc. Na hornom viečku môže byť linka o niečo silnejšia, pretože je vhodné ju následne rozotrieť plochým štetcom.

 3. Na horné viečko aplikujte šedý tieň ako základ celého líčenia. Potom skoseným štetcom vyfarbite vonkajší kútik viečka nejtmavejším tieňom. Pretiahnite ho do strany a hore, aby ste naznačili tvar "mačacieho oka". Pokračujte na dolnom viečku. Dolné linky pretiahnite smerom dovnútra.

 4. V stredu oka potom na hornom i dolnom viečku nadviažte šedým tieňom, aby ste ho rozjasnila.

 5. Ako posledný na rad prichádza zjednotenie farebných prechodov. Prepojenie tieňov docielite najlepšie malými krúživými pohybmi, ktorými tiene rozotrite do stratena.

 6. Na záver naneste maskaru a ak chcete oko ešte viac zvýrazniť, môžete naniesť na horné viečko tekutú linku.


Odporúčame

Revolution je kozmetická značka pochádzajúca z Veľkej Británie, ktorá sa stala jedným z popredných hráčov na trhu so kozmetikou vďaka svojmu inovatívnemu prístupu a dostupným cenám. Značka je známa tým, že ponúka širokú škálu produktov na líčenie tváre, očí, pier a nechtov. Ich sortiment zahŕňa rôznorodú paletu tieňov, líceniek, rúžov, púdrov a ďalších produktov, ktoré sú inšpirované aktuálnymi trendmi v líčení. Makeup Revolution tiež často spolupracuje na limitovaných kolekciách s influenzormi a celebritami, čím stále udržuje svoju povesť trendy a aktuálne značky v oblasti kozmetiky.