Rimmel Lasting Finish 1000 Kisses Lip Contouring Pencil 1,2g

Kontúrovacia ceruzka na pery
Rimmel
Produkt je momentálne nedostupný
Kód: m-RI0111
Hmotnosť produktu: 5 g
Prečo práve Rimmel Lasting Finish Contouring Pencil 1,2 g?

Vykúzlite zvodné pery s kontúrovacou nezmývateľnou ceruzkou na pery Rimmel Lasting Finish. Dlhotrvajúcou krémová textúra sa ľahko nanáša na líniu pier a skvele doplní váš obľúbený odtieň rúžu. Až na dobu 8 hodín zaistí perfektný vzhľad pier.Vďaka ceruzke na pery vytvoríte to správne nalíčenie pier. Ak sú vaše pery väčšie, obtiahnite kontúrovacou ceruzkou vnútorný okraj a použite tmavé matné farby, vďaka nim sa budú pery javiť opticky užšie. Naopak príliš úzkym perám pomôžete so svetlou kontúrovacou ceruzkou dosiahnuť plnších pier.Vlastnosti:
  • dlhotrvajúci,

  • jemná konzistencia,

  • ľahké nanesenie,

  • široká ponuka odtieňov.Použitie:Ceruzkou vykreslite horný aj spodný okraj pier, v prípade potreby môžete o milimeter pretiahnuť, aby pery pôsobili väčšie. Stred pier vytvarujte do srdiečka. Linku kontúrky na záver málinko rozmažte smerom do stredu pier, aby boli pery čo najprirodzenejšie.


Odporúčame
Vyjadrite svoje pravé ja s kozmetikou Rimmel London. Či už máte radi čistotu a prirodzenosť alebo výrazné líčenie a extravaganciu, Rimmel London je tu pre vás. Vytvorte bezchybný makeup pomocou dlhotrvajúcich makeupov. Vylepšite svoj vzhľad pomocou primérov, rozjasňovačov alebo púdrov, ktoré vyhovujú všetkým tónom pleti. Posuňte kúzlo očného makeupu na ďalšiu úroveň. Objavte maskary milujúce mihalnice paletky očných tieňov v každom mysliteľnom odtieni, ľahko použiteľné očné linky a dokonca aj trblietavé očné tiene. Zvýraznite svoje pery s eleganciou. Od matného rúžu po lesk na pery, preskúmajte produkty na pery, či už máte radi odvážny, červený rúž alebo číru pleťovú. Rimmel uľahčuje vytváranie dramatického a okúzľujúceho makeupu za dostupnú cenu.