Prečo práve Schwarzkopf Professional Pump Dispenser 1500 ml?
Dávkovacia pumpička pre väčšie balenie šampónov a kondicionérov Schwarzkopf Professional s obsahom 1500 ml umožní jednoduché a presné dávkovanie podľa vašich potrieb. Jednoduchá aplikácia umožňuje rýchle dávkovanie a tým výrazne uľahčuje proces umývania vlasov.
Ako použiť Schwarzkopf Professional Pump Dispenser 1500 ml?
Dávkovaciu pumpičku Schwarzkopf Professional Pump Dispenser jednoducho naskrutkujte na viečko šampónu či kondicionéru Schwarzkopf Professional. Pumpičku možné použiť viackrát.
Profesionálna značka Schwarzkopf Professional ponúka špičkové produkty aj pre najnáročnejšie zákazníčky. Najlepšie technológie, špičkové laboratóriá, inovácie a nekonečná kreativita. To všetko je Schwarzkopf Professional. Ich rozsiahle portfólio zahŕňa mnohé najznámejších produkty v starostlivosti o vlasy a ich stylingu ako sú Silhouette, BC Bonacure a OSIS +! Značka Schwarzkopf Professional je jednotkou na svetovom trhu, je držiteľom 7 600 patentov a spĺňa požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov. Srdce celej značky predstavujú farby na vlasy Schwarzkopf Professional a spolupráca so svetovými kaderníkmi v oblasti farbení vlasov z nej robí špecialistu, ktorý vo svete nemá konkurenciu.