Varianty produktu

Prečo práve Schwarzkopf Professional Igora Color10 Permanent Color 60 ml?

Prvá profesionálna permanentná farba, ktorá zabezpečí perfektné krytie a jedinečnú starostlivosť v pouhých 10 minútach. Vďaka Color10 inovatívnemu aminokyselinovému nosiču farebných pigmentov a aminokyselín Arginín a Glycín, preniká hlboko do vlasového vlákna.Aminokyselinový nosič s aminokyselinami Arginín & Glycín:

- Skracuje dobu pôsobenia pre jemnejší farbiaci proces.

- Napomáha prenikať aminokyselinám rýchlejšie do vlasového vlákna.

- Stabilizuje povrch vlasov.

- Dodáva vlasom rovnováhu a pružnosť.Extra intenzívne pigmenty:

- Nové pigmentové zloženie v porovnaní so štandardným zložením umožňuje rýchlejšie vyvíjanie za kratšiu dobu.Mieša sa s vyvíjačom IGORA Royal Developer Lotion, ktorý sa predáva zvlášť.
Profesionálna značka Schwarzkopf Professional ponúka špičkové produkty aj pre najnáročnejšie zákazníčky. Najlepšie technológie, špičkové laboratóriá, inovácie a nekonečná kreativita. To všetko je Schwarzkopf Professional. Ich rozsiahle portfólio zahŕňa mnohé najznámejších produkty v starostlivosti o vlasy a ich stylingu ako sú Silhouette, BC Bonacure a OSIS +! Značka Schwarzkopf Professional je jednotkou na svetovom trhu, je držiteľom 7 600 patentov a spĺňa požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov. Srdce celej značky predstavujú farby na vlasy Schwarzkopf Professional a spolupráca so svetovými kaderníkmi v oblasti farbení vlasov z nej robí špecialistu, ktorý vo svete nemá konkurenciu.