Prečo práve Schwarzkopf Professional BC Bonacure Oil Miracle Barbary Fig Oil & Keratin Shampoo 200 ml?

Oil Miracle Barbary Fig oil Shampoo je regeneračný šampón na vlasy s Keratínom a s olejom z Opuncie mexickej u ktorej bol preukázaný ešte lepší regeneračný účinok než u arganového oleja. Obnovujúci šampón pre suché, poškodené, nudné vlasy, ktoré potrebujú doplniť vitamíny a lesk. Má antistatické účinky, dodáva lesk a pripravuje vlasy na ďalšiu starostlivosť.- Regeneračný šampón s keratínom

- Vhodný pre suché a lámavé vlasy

- Regeneruje a obnovuje vlasové vlákno

- Dokonale hydratuje

- Uhladzuje povrch vlasu

- Vlasy budú jemné, silné a žiarivo leskléPoužitie: naneste na mokré vlasy, vmasírujte do vlasov, nechajte 1-2 minúty pôsobiť a následne dôkladne opláchnite.


Profesionálna značka Schwarzkopf Professional ponúka špičkové produkty aj pre najnáročnejšie zákazníčky. Najlepšie technológie, špičkové laboratóriá, inovácie a nekonečná kreativita. To všetko je Schwarzkopf Professional. Ich rozsiahle portfólio zahŕňa mnohé najznámejších produkty v starostlivosti o vlasy a ich stylingu ako sú Silhouette, BC Bonacure a OSIS +! Značka Schwarzkopf Professional je jednotkou na svetovom trhu, je držiteľom 7 600 patentov a spĺňa požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov. Srdce celej značky predstavujú farby na vlasy Schwarzkopf Professional a spolupráca so svetovými kaderníkmi v oblasti farbení vlasov z nej robí špecialistu, ktorý vo svete nemá konkurenciu.