Prečo práve Schwarzkopf Professional BC Bonacure Oil Miracle Barbary Fig Oil & Keratin Milk 150 ml?

Bohaté vyhladenie a detailná starostlivosť vo vlasovom kondicionéri pre normálne alebo husté vlasy, ktoré sú suché, poškodené a hrubé. Kombinuje mikrokeratín a olej z opuncie mexickej pre zdravý vzhľad a lesk vlasov.Účinky:

- Okamžite vyživuje suché, hrubé a oslabené vlasy

- Zlepšuje česanie

- Zanecháva vlasy jemné a hladké

- Poskytuje anti-Frizz & statickú kontrolu

- Zvyšuje lesk

- Bez preťaženiaPoužitie: nastriekajte potrebné množstvo do dĺžok a koncov vlasov. Neoplachujte a upravte podľa potreby a zvyku.


Profesionálna značka Schwarzkopf Professional ponúka špičkové produkty aj pre najnáročnejšie zákazníčky. Najlepšie technológie, špičkové laboratóriá, inovácie a nekonečná kreativita. To všetko je Schwarzkopf Professional. Ich rozsiahle portfólio zahŕňa mnohé najznámejších produkty v starostlivosti o vlasy a ich stylingu ako sú Silhouette, BC Bonacure a OSIS +! Značka Schwarzkopf Professional je jednotkou na svetovom trhu, je držiteľom 7 600 patentov a spĺňa požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov. Srdce celej značky predstavujú farby na vlasy Schwarzkopf Professional a spolupráca so svetovými kaderníkmi v oblasti farbení vlasov z nej robí špecialistu, ktorý vo svete nemá konkurenciu.