Prečo práve Schwarzkopf Professional BC Bonacure Sun Beach Wave Spray 150 ml?

Túžite po prirodzených plážových vlnách? Potom je Schwarzkopf Professional BC Bonacure Sun Beach Wave Spray tým pravým pomocníkom pre ich vytvorenie. Dodá vlasom textúru a objem, a tak vaše vlasy získajú plnosť a zdravý vzhľad. Poskytuje ochranu pred slnečným žiarením. Vďaka svojej ľahkej a nelepivej textúre nezaťažuje vlasy.

Kokosový olej za studena lisovaný - hydratuje vlasy, dodáva im hebkosť a lesk, chráni farbené vlasy pred vyblednutím

Jedinečné vlastnosti:

  • Na vytvorenie prirodzených plážových vĺn,
  • chráni vlasy pred slnečným žiarením,
  • dodá vlasom textúru a objem,
  • ľahká, nelepivá textúra,
  • jednoduché použitie.

Ako použiť Schwarzkopf Professional BC Bonacure Sun Beach Wave Spray 150 ml?

Pred použitím Schwarzkopf Professional Bonacure Sun Beach Wave Spray pretrepte, následne aplikujte rovnomerne na vlhké alebo suché vlasy zo vzdialenosti 20-30 cm. Následne rukami vytvorte prirodzené vlny a nechajte voľne uschnúť, prípadne pomocou fénu s difuzérom.

Zloženie Schwarzkopf Professional BC Bonacure Sun Beach Wave Spray 150 ml

Aqua (Water, Eau),Sucrose,Magnesium Sulfate,Maris Sal (Sea Salt, Sel Marin),Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Extract,Acrylamidopropyltrimonium Chloride/Acrylamide Copolymer,Sodium Benzoate,PEG-60 Hydrogenated Castor Oil,Parfum (Fragrance),Propylene Glycol,Lactic Acid,Linalool,Hexyl Cinnamal,Limonene,Phenoxyethanol,Geraniol,Sodium Metabisulfite,Benzyl Alcohol

Profesionálna značka Schwarzkopf Professional ponúka špičkové produkty aj pre najnáročnejšie zákazníčky. Najlepšie technológie, špičkové laboratóriá, inovácie a nekonečná kreativita. To všetko je Schwarzkopf Professional. Ich rozsiahle portfólio zahŕňa mnohé najznámejších produkty v starostlivosti o vlasy a ich stylingu ako sú Silhouette, BC Bonacure a OSIS +! Značka Schwarzkopf Professional je jednotkou na svetovom trhu, je držiteľom 7 600 patentov a spĺňa požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov. Srdce celej značky predstavujú farby na vlasy Schwarzkopf Professional a spolupráca so svetovými kaderníkmi v oblasti farbení vlasov z nej robí špecialistu, ktorý vo svete nemá konkurenciu.