Prečo práve Sebastian Professional Volupt Volume Boosting Conditioner 1000 ml?

Dodajte jemným vlasom bohatý objem. Krémový kondicionér na vlasy Sebastian Professional Volupt Volume Boosting zaručí maximálny objem jemným vlasom, zvýši ich hustotu a uľahčí úpravu a rozčesanie jemného vlasového vlákna bez poškodenia a lámania.

Kondicionér obsahuje prírodný výťažok z bambusu, ktorý hydratuje a posilňuje jemné vlasy a zanecháva ich pevné a odolné pred poškodením a lámaním. Zanechajte svoje vlasy vzdušné, bez akéhokoľvek zaťaženia a užite si znovu ten pocit bohatých a hustých vlasov. Kondicionér môžu používať aj klientky s farbenými vlasmi.

Jedinečné vlastnosti:
  • Zväčšuje objem a hustotu vlasov,
  • uľahčuje rozčesávanie a úpravu,
  • nezaťažuje jemné vlasy,
  • chráni vlasy pred poškodením a lámaním končekov,
  • obsahuje prírodný výťažok z bambusu,
  • vhodný pre jemné i farbené vlasy.
Odporúčame
Ako použiť Sebastian Professional Volupt Volume Boosting Conditioner 1000 ml?
Malé množstvo kondicionéru Sebastian Professional Volupt Volume Boosting aplikujte do umytých, uterákom vysušených dĺžok vlasov, nechajte na vlasoch krátko pôsobiť a potom dôkladne opláchnite vodou.
PRO TIP:
Pre maximálny účinok odporúčame používať súčasne s šampónom Sebastian Professional Volupt Volume Boosting Shampoo.
Zloženie Sebastian Professional Volupt Volume Boosting Conditioner 1000 ml
Water/Aqua, Cetyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Stearyl Alcohol, Quaternium-18, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Cetearyl Alcohol, Hydroxypropyl Guar, Fragrance/Parfum, Bis-Aminopropyl Dimethicone, Oleyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Methylparaben, Propylparaben, EDTA, Polysorbate 60, Citric Acid, Linalool, Propylene Glycol, Limonene, Cereus Grandiflorus Flower Extract/Cereus Grandiflorus (Cactus) Flower Extract, Bambusa Vulgaris Leaf/Stem Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.
Značka profesionálnej vlasovej kozmetiky Sebastian Professional je považovaná za jednu z najpoužívanejších kozmetických značiek Hollywoodskych celebrít. Vznikla v šesťdesiatych rokoch v období najväčšieho experimentovania, divokého životného štýlu, kreativity a s tým spojeného nebojácneho stylingu. Rozvíjajúca sa značka Sebastian Professional čoskoro uchvátila kadernícke salóny po celom svete. A to všetko bolo spôsobené predovšetkým produkciou jedinečných a dokonalých výrobkov, ktoré naplnili priania každého zákazníka. Sebastian Professional ponúka salónne produkty vrátane šampónov a kondicionérov, gélov, leskov a farieb na vlasy.