Prečo práve Selective Professional On Care Therapy Color Block Spray 250 ml?

Selective Professional On Care Therapy Color Block Spray je bezoplachový 2-fázový kondicionér pre stabilizáciu farby vlasov, odolnosti proti vlhku a ochranu farby vlasov. Obnovuje fyziologické pH vlasov a dlhodobo zanecháva vlasom intenzitu farby a lesk po celú dobu.

Vibrarchia - patentovaný komplex, ktorý dodáva farbe vysoký lesk a odolnosť, zanecháva vlasy jemné a vyživené, ľahko sa rozčesávajú

Tsubaki olej – pochádza z japonskej rastliny kamélie alebo „zimnej ruže“, jedná sa o antioxidant, ktorý poskytne ochranu a lesk vašim vlasom

Výťažky z lesných bobúľ - majú skvelé antioxidačné účinky, dodávajú vlasom hebkosť a lesk

Jedinečné vlastnosti:

  • Na farbené vlasy,
  • dodá vlasom lesk,
  • stabilizácia farby vlasov,
  • odolný voči vlhku,
  • udržuje intenzívnu a žiarivú farbu.

Ako použiť Selective Professional On Care Therapy Color Block Spray 250 ml?

Pred použitím je nutné sprej dobre pretrepať. Nastriekajte na umyté a uterákom vysušené alebo suché vlasy, potom pokračujte v stylingu.

Značka Selective Professional je 100% vyrobená v Taliansku s viac ako 20 rokmi skúseností v profesionálnom sektore. Je distribuovaná v približne 70 krajinách po celom svete a ponúka najlepšie riešenie pre profesionálny trh z hľadiska kvality, bezpečnosti a efektivity. Od farieb, cez ošetrenie až po styling, Selective Professional ponúka kompletný rad exkluzívnych profesionálnych produktov, vyvinutých tak, aby vyhovovali potrebám spotrebiteľov po celom svete.