Prečo práve Selective Professional ONcare Daily Leave-in Conditioner 275 ml?

Bezoplachový kondicionér v spreji Selective Professional ONcare Daily Leave-in Conditioner hydratuje vlasy bez toho, aby ich zaťažoval či mastil a zanecháva ich hebké a lesklé. Tento bezoplachový kondicionér dodáva vlasom pružnosť, obmedzuje ich krepovatenie a dodáva im bohatý lesk do dĺžok. Vďaka ľahkým olejom bohatých na antioxidanty navyše kondicionér zabraňuje prejavom predčasného starnutia vlasov. Tento produkt navyše zlepšuje úroveň vlhkosti vo vlasoch a rast vlasov.

Avokádový olej - je mimoriadne výživný a dokáže hydratovať vlasovú pokožku a pramienky vlasov.

Jojobový olej - dodáva vlasom mimoriadnu výživu, vlhkosť, hebkosť a lesk.

Jedinečné vlastnosti:

  • Hydratuje vlasy,
  • nezaťažuje a nemastí,
  • zanecháva vlasy hebké a lesklé,
  • uľahčuje rozčesávanie vlasov,
  • redukuje krepovatenie vlasov.

Ako použiť Selective Professional ONcare Daily Leave-in Conditioner 275 ml?

Pred použitím kondicionér dobre pretrepte a rovnomerne ho nastriekajte na vlhké alebo suché vlasy. Vlasy rozčešte, aby sa produkt lepšie rozprestrel a bez oplachovania pokračujte v stylingu.

Značka Selective Professional je 100% vyrobená v Taliansku s viac ako 20 rokmi skúseností v profesionálnom sektore. Je distribuovaná v približne 70 krajinách po celom svete a ponúka najlepšie riešenie pre profesionálny trh z hľadiska kvality, bezpečnosti a efektivity. Od farieb, cez ošetrenie až po styling, Selective Professional ponúka kompletný rad exkluzívnych profesionálnych produktov, vyvinutých tak, aby vyhovovali potrebám spotrebiteľov po celom svete.