Prečo práve Selective Professional ONcare Refill Shampoo 275 ml?

Skoncujte raz a navždy s mladými a poškodenými vlasmi bez života. Šampón na poškodené vlasy Selective Professional ONcare Refill Shampoo dodáva vlasom výplňový efekt a potrebnú pružnosť. Šampón posilňuje, spevňuje a zhusťuje vlasy a zabraňuje ich lámaniu. Vlasy sú po použití lesklé, hebké a vitálne.

Ľanové semienko – dodáva vlasom pružnosť vďaka funkcii mastných kyselín Omega 3, ktoré vlasy hydratujú a posilňujú, pôsobia na vlasovú stonku a zabraňujú jeho lámaniu.

Fytokeratín konope a ryže - je bohatý na živiny, spevňuje štruktúru vlasov, zlepšujú ich pružnosť a pomáhajú obnovovať lámavé vlasy.

Jedinečné vlastnosti:

  • Dodáva vlasom výplňový efekt,
  • posilňuje, spevňuje a zhusťuje vlasy,
  • dodáva vlasom pružnosť,
  • zabraňuje lámaniu vlasov,
  • zanecháva vlasy lesklé a vitálne.

Ako použiť Selective Professional ONcare Refill Shampoo 275 ml?

Šampón naneste na mokré vlasy, napeňte a potom dôkladne opláchnite. V prípade potreby opakujte. Následne pokračujte v starostlivosti, ako ste zvyknutí.

Značka Selective Professional je 100% vyrobená v Taliansku s viac ako 20 rokmi skúseností v profesionálnom sektore. Je distribuovaná v približne 70 krajinách po celom svete a ponúka najlepšie riešenie pre profesionálny trh z hľadiska kvality, bezpečnosti a efektivity. Od farieb, cez ošetrenie až po styling, Selective Professional ponúka kompletný rad exkluzívnych profesionálnych produktov, vyvinutých tak, aby vyhovovali potrebám spotrebiteľov po celom svete.