Prečo práve Selective Professional Mildtexture Semi-Permanent Wave 250 ml?

Chceli by ste zmeniť svoj vzhľad a vytvoriť si krásnu a prirodzenú vlnitú štruktúru vlasov? Ak áno, potom je tu pre vás Selective Professional Mildtexture Semi-Permanent Wave! Tento šetrný a jemný výrobok umožňuje vytvoriť trvalú onduláciu vlasov bez nutnosti použitia vysokých teplôt, čo znamená, že vaše vlasy zostanú zdravé a hydratované. Navyše tento produkt obsahuje arganový olej a hydrolyzovanú sviežu, ktoré pomáhajú chrániť vlasy pred poškodením a hydratujú ich. Jeho zloženie je šetrné a jemné k pokožke hlavy a uší, takže nespôsobuje podráždenie. Výsledkom je krásna a prirodzená vlnitá štruktúra vlasov, ktorá dodá vašim vlasom nový a zaujímavý vzhľad.

Jedinečné vlastnosti:

  • Umožňuje vytvoriť trvalú onduláciu vlasov bez nutnosti použitia vysokých teplôt,
  • pomáha chrániť vlasy pred poškodením a hydratuje ich,
  • nespôsobuje podráždenie pokožky hlavy,
  • ľahko aplikovateľný a pôsobí rýchlo,
  • dodáva vlasom krásnu a prirodzenú vlnitú štruktúru,
  • je vhodný pre rôzne typy vlasov.

Ako použiť Selective Professional Mildtexture Semi-Permanent Wave 250 ml?

Dôkladne vlasy vyčistite pomocou ONcare Therapy. Aplikujte vyrovnávací sprej ONcare na reguláciu pórovitosti vlasov a uhladenie kutikuly. Natočte vlasy na natáčky podľa zvolenej techniky a požadovaných výsledkov. Začnite od hornej časti hlavy a aplikujte na každý valček a striekajte smerom dole zo vzdialenosti 1-3 cm. Doba odpočinku: 5 až 25 minút. Každých 5 minút skontrolujte priebeh natáčania. Po dosiahnutí požadovaných výsledkov oplachujte 5 minút teplou vodou. Jemne vyberte valčeky bez ťahania. Podľa požadovaných výsledkov (polotrvalé alebo trvalé) pokračujte v úprave vlasov alebo v aplikácii prípravku Mild Booster.

Upozornenie:

  • Určené iba na profesionálne použitie.
  • Zabráňte styku s očami a poškodenou kožou.
  • Používajte vhodné ochranné rukavice.
  • Pri zasiahnutí očí okamžite dôkladne vypláchnite vodou.

Zloženie Selective Professional Mildtexture Semi-Permanent Wave 250 ml

Aqua, Cetearyl Alcohol, Propylene Glycol, Ammonium Thioglycolate, Cetrimonium Chloride, Ethanolamine, Argania Spinosa Kernel Oil, Hydrolyzed Silk, Panthenol, Parfum, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Tetrasodium EDTA.

Značka Selective Professional je 100% vyrobená v Taliansku s viac ako 20 rokmi skúseností v profesionálnom sektore. Je distribuovaná v približne 70 krajinách po celom svete a ponúka najlepšie riešenie pre profesionálny trh z hľadiska kvality, bezpečnosti a efektivity. Od farieb, cez ošetrenie až po styling, Selective Professional ponúka kompletný rad exkluzívnych profesionálnych produktov, vyvinutých tak, aby vyhovovali potrebám spotrebiteľov po celom svete.