Prečo práve Tangle Teezer Everyday Detangling Spray for Kids 150 ml?
Postrapatené detské vlásky dokážu pekne potrápiť, preto značka Tangle Teezer prináša novinku v podobe rozčesávacího spreja, ktorý je špeciálne navrhnutý pre detské vlásky.

Sprej Tangle Teezer Everyday Detangling Spray for Kids umožní rýchle a jednoduché rozčesanie aj tých najviac zamotaných vlasov a navyše im dodá sviežu citrónovú vôňu, ktorú si vaše deti určite obľúbia. Sprej zároveň eliminuje poletovania a elektrizovanie detských vláskov.

Jeho zloženie je veľmi šetrné, má vegánske zloženie a nie je testovaný na zvieratách.
Jedinečné vlastnosti:
  • Uľahčuje rozčesanie detských vlasov,
  • eliminuje zachucání a elektrizovanie vlasov,
  • má sviežu citrusovú vôňu,
  • má vegánske zloženie,
  • nie je testovaný na zvieratách.
Ako použiť Tangle Teezer Everyday Detangling Spray for Kids 150 ml?
Sprej na vlasy Tangle Teezer Everyday Detangling Spray for Kids rovnomerne nastriekajte na umyté, uterákom vysušené detské vlásky a detským hrebeňom vlásky jemne rozčešte. Sprej používajte pri každom umývaní vlasov.
Zloženie Tangle Teezer Everyday Detangling Spray for Kids 150 ml
Aqua, Polysorbate 20, Laureth-23, Glycerin, Amodimethicone/Morpholinomethyl Silsesquioxane Copolymer, Cetrimonium Chloride, Trideceth-5, Disodium EDTA, Ethyl-hexylglycerine, Benzyl Benzoate, Phenoxyethanol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Linalool, Limonene, Benzyl Alcohol, Parfum.
Tangle Teezer je svetovo preslávená značka vlasových kief vynájdená bývalým vlasovým kaderníkom Shaunom P. Farebná, ikonická a inovatívna. To je značka, ktorá sa za posledných desať rokov od uvedenia na trh stala jednou z najslávnejších vo všetkých kútoch sveta. Kefy sú navrhnuté tak, aby hladko kĺzali vašimi vlasmi a odstraňovali uzlíky bez ťahania, takže si môžete vychutnať každé česanie bez bolesti. Sú vhodné pre všetky typy vlasov, ale zvlášť ideálne pre krehké alebo farebne ošetrené vlasy. Nielen, že sú skvelé pre každodenné česanie, ale môžu byť tiež použité k masáži vašej pokožky hlavy a rovnomernému rozloženiu vlasov, vďaka čomu sú mimoriadne univerzálne. Tangle Teezer, milovaný kaderníkmi a používaný v profesionálnych salónoch, je možné použiť na prírodné i syntetické vlasy. Budete si hovoriť, ako ste niekedy dokázali žiť bez neho!