Prečo práve Tangle Teezer Easy Dry & Go Ocean Blue Vented Blow-Dry Hairbrush?
Nová edícia kief na vlasy Tangle Teezer Easy Dry & Go bola navrhnutá pre jednoduché a rýchle vysúšanie všetkých typov vlasov. Či už sú vaše vlasy jemné alebo husté, tento typ kefy vám pomôže ľahko rozčesať a vyfénovať vlasy za extra krátky čas, a to bez akéhokoľvek ťahania a strapatenia vlasov.

Vzduchové otvory, sú špeciálne rozvrhnuté tak, aby zabezpečili rýchle a jednoduché vysúšanie vlasov. Štetiny s hrotmi sa ľahko ohýbajú a ľahko sa dokážu prispôsobiť vášmu štýlu fénovania. Vlasy po vyfénování získajú prirodzený objem, na dotyk budú zamatovo hebké a žiarivo lesklé. Ergonomická rukoväť zaisťuje pohodlné uchopenie kefy.

Vyskúšajte túto horúcu novinku od britskej značky Tangle Teezer a tešte sa zo skvele rovných, lesklých a perfektne upravených vlasov. Kefa je vyrobená v modrej farbe s čiernymi štetinami.
Jedinečné vlastnosti:
  • Jednoduché a rýchle vysúšanie vlasov,
  • dodáva prirodzený objem, lesk a hebkosť,
  • ľahko kĺže po vlasoch a nezamotáva ich,
  • zaoblené hrany podchytia poletujúce vlasy,
  • urýchľuje prúdenie teplého vzduchu,
  • ergonomicky tvarovaná rukoväť,
  • vhodný pre všetky typy vlasov.
Odporúčame
Správna údržba kefy:
Kefu odkladajte zubami hore, aby ste sa vyhli ich zbytočnej deformácii.
Po použití akéhokoľvek prípravku na vlasy kefu opláchnite teplou vodou a nechajte voľne uschnúť.
Ak chcete vyčistiť niektoré nečistoty z kefy použite mydlovú vodu.
Tangle Teezer je svetovo preslávená značka vlasových kief vynájdená bývalým vlasovým kaderníkom Shaunom P. Farebná, ikonická a inovatívna. To je značka, ktorá sa za posledných desať rokov od uvedenia na trh stala jednou z najslávnejších vo všetkých kútoch sveta. Kefy sú navrhnuté tak, aby hladko kĺzali vašimi vlasmi a odstraňovali uzlíky bez ťahania, takže si môžete vychutnať každé česanie bez bolesti. Sú vhodné pre všetky typy vlasov, ale zvlášť ideálne pre krehké alebo farebne ošetrené vlasy. Nielen, že sú skvelé pre každodenné česanie, ale môžu byť tiež použité k masáži vašej pokožky hlavy a rovnomernému rozloženiu vlasov, vďaka čomu sú mimoriadne univerzálne. Tangle Teezer, milovaný kaderníkmi a používaný v profesionálnych salónoch, je možné použiť na prírodné i syntetické vlasy. Budete si hovoriť, ako ste niekedy dokázali žiť bez neho!