Prečo práve Tangle Teezer & Invisibobble Unicorn Kids Set?
Urobte deťom radosť štýlovým darčekom. Darčeková sada od kultových značiek Tangle Teezer a Invisibobble spojená v krásnej kozmetickej taštičke urobí radosť najmä malým parádniciam.

Kultové kefy na vlasy Tangle Teezer s patentovanou technológiou vynikajú bezbolestným rozčesávaním mokrých alebo suchých vlasov. Ergonomický tvar a veľkosť je vhodná pre detskú ručičku, takže sa deti môžu učesať samy.

Jedinečné a zábavné gumičky nemeckej značky Invisibobble si obľúbil celý svet. Majú unikátny tvar, takže vlasy už nie sú príliš stiahnuté a nespôsobuje bolesti hlavy. Navyše dokáže udržať tvar copu po celý deň bez skĺzavania a otlačenia.

Čo obsahuje tento darčekový balíček:

  • 1x Tangle Teezer The Original Mini Unicorn Magic Hairbrush
  • 1x Invisibobble Kids Magic Rainbow
  • 1x Kozmetická taštička s třpytkama


Originálna ružova profesionálna kefa Tangle Teezer The Original Mini Unicorn Magic je menšia varianta tradičnej kefy Tangle Teezer Original, ktorá je určená najmä pre malé slečny. Kefa perfektne padne do ruky a behom chvíľky jemne a bez bolesti rozčeše aj tie najzamotanejšie vlasy. Štetiny kefy sú navrhnuté tak, aby sa ohýbali nad zamotaným miestom a nepoškodzovali vlasy pri česaní. Táto kefa s jednorožcom je so svojou veľkosťou ideálna pre detskú ručičku, takže sa deti môžu samy učesať. Výsledkom sú zdravé vlasy s oslnivým leskom. Vlasy zanecháva jemné a hladké.

Revolučný špirálové gumičky z novej edície Invisibobble Kids Magic Rainbow sú inšpirované farbami dúhy. Balenie obsahuje tri dúhovo zafarbené gumičky, ktoré ocení každá malá slečna. Gumičky vlasy pevne drží, netlačí a nezanechávajú vo vlasoch viditeľný zlom. Nosiť ich môžete po celý deň, navyše ich môžete nosiť aj ako štýlový doplnok na zápästí.
Ako použiť Tangle Teezer The Original Mini Unicorn Magic?
Kefou Tangle Teezer The Original Mini Unicorn Magic rozčesávajte mokré alebo suché vlasy vždy jemnými ťahmi od končekov po korienky. Kefu môžete použiť už počas šampónovania, namiesto použitia prstov. Možno ju použiť aj na suché vlasy.

Ako sa správne starať o kefu:

  • Kefu vždy odkladajte zubami hore, aby ste sa vyhli ich zbytočnej deformácii.
  • Po použití akéhokoľvek prípravku na vlasy, kefu opláchnite teplou vodou.
  • Pre vyčistenie nečistôt z kefy použite mydlovú vodu.


  • Ako použiť Invisibobble Kids Magic Rainbow?

    Gumičku Invisibobble Kids Magic Rainbow používajte ako klasické gumičky do vlasov pre vytváranie copov, vrkôčikov alebo iných účesov. Pri znečistení umyte vodou a nechajte voľne uschnúť.
Tangle Teezer je svetovo preslávená značka vlasových kief vynájdená bývalým vlasovým kaderníkom Shaunom P. Farebná, ikonická a inovatívna. To je značka, ktorá sa za posledných desať rokov od uvedenia na trh stala jednou z najslávnejších vo všetkých kútoch sveta. Kefy sú navrhnuté tak, aby hladko kĺzali vašimi vlasmi a odstraňovali uzlíky bez ťahania, takže si môžete vychutnať každé česanie bez bolesti. Sú vhodné pre všetky typy vlasov, ale zvlášť ideálne pre krehké alebo farebne ošetrené vlasy. Nielen, že sú skvelé pre každodenné česanie, ale môžu byť tiež použité k masáži vašej pokožky hlavy a rovnomernému rozloženiu vlasov, vďaka čomu sú mimoriadne univerzálne. Tangle Teezer, milovaný kaderníkmi a používaný v profesionálnych salónoch, je možné použiť na prírodné i syntetické vlasy. Budete si hovoriť, ako ste niekedy dokázali žiť bez neho!