Prečo práve Tangle Teezer The Scalp Exfoliator & Massager Lavender Lite Hairbrush?
Exfoliačná a masážna kefa na vlasy Tangle Teezer The Scalp Exfoliator & Massager umožňuje odstránenie odumretých kožných buniek a vlasových prípravkov z povrchu vlasov, a zároveň zaisťuje príjemnú relaxačnú masáž hlavy. Kefa sa skladá z dvoch typov syntetických zubov, krátke majú za úlohu stimulovať pokožku hlavy, zatiaľ čo dlhé pružné zuby odstraňujú z vlasov nečistoty a zvyšky stylingových prípravkov. Kefa je vyrobená v atraktívnej levanduľovej farbe.

Duálne zuby:

Krátke pevné: Stimulujú pokožku hlavy a sú určené na jemnú masáž hlavy.
Pružné dlhé: Odstraňujú z povrchu vlasov nečistoty a zvyšky stylingových prípravkov.
Jedinečné vlastnosti:
  • Odstraňuje nečistoty a zvyšky stylingu z vlasov,
  • zaisťuje príjemnú masáž vlasovej pokožky,
  • pomáha zlepšiť prekrvenie,
  • vhodná pre mokré aj suché vlasy,
  • duálne syntetické zuby,
  • nepoužívajte pri tepelnom stylingu,
  • nie je vhodná pre citlivú pokožku hlavy.
Ako použiť Tangle Teezer Scalp Exfoliator & Massager Lavender Lite Hairbrush?
Jednoducho zasuňte prsty do zaoblenia kefy a masírujte pokožku hlavy po dobu aspoň 3 minút. Pre vlasový peeling alebo exfoliáciu masírujte pokožku krúživými pohybmi od čela až po zátylok hlavy. Pre aktiváciu tlakových bodov na kefu pri masáži jemne tlačte. Pri tomto pravidelnom postupe budú vaše vlasy krásne a husté.

Kefu môžete kombinovať aj s rôznymi regeneračnými kúrami, maskami na vlasy či inými prípravkami pri problémoch s padaním vlasov. Pri masáži hlavy dochádza k lepšiemu prekrveniu pokožky av kombinácii s kefou a vlasovým prípravkom sa účínne látky lepšie vstrebajú a zaistia tak maximálny účinok.
Údržba:
  • Kefu odkladajte zubami hore, aby ste sa vyhli ich zbytočnej deformácii.
  • Pokiaľ chcete vyčistiť niektoré nečistoty z kefy použite mydlovú vodu.
Tangle Teezer je svetovo preslávená značka vlasových kief vynájdená bývalým vlasovým kaderníkom Shaunom P. Farebná, ikonická a inovatívna. To je značka, ktorá sa za posledných desať rokov od uvedenia na trh stala jednou z najslávnejších vo všetkých kútoch sveta. Kefy sú navrhnuté tak, aby hladko kĺzali vašimi vlasmi a odstraňovali uzlíky bez ťahania, takže si môžete vychutnať každé česanie bez bolesti. Sú vhodné pre všetky typy vlasov, ale zvlášť ideálne pre krehké alebo farebne ošetrené vlasy. Nielen, že sú skvelé pre každodenné česanie, ale môžu byť tiež použité k masáži vašej pokožky hlavy a rovnomernému rozloženiu vlasov, vďaka čomu sú mimoriadne univerzálne. Tangle Teezer, milovaný kaderníkmi a používaný v profesionálnych salónoch, je možné použiť na prírodné i syntetické vlasy. Budete si hovoriť, ako ste niekedy dokázali žiť bez neho!