Tigi Bed Head Moisture Maniac Shampoo je váš spoľahlivý partner v starostlivosti o suché a matné vlasy. Jeho bohatá krémová textúra obohatená arganovým olejom preniká do vlasových folikulov a tak im poskytuje hlbokú hydratáciu a vitalitu. Tento šampón bez obsahu sulfátov dôkladne nielen vlasy vyčistí od všetkých nečistôt, ale zároveň ich posilní. Jeho jemnú a účinnú starostlivosť podčiarkuje príjemná osviežujúca vôňa. Vaše vlasy budú po jeho použití mäkké, lesklé, osviežené a ľahko upraviteľné.

Jedinečné vlastnosti:

  • Účinná a šetrná očista,
  • bez obsahu sulfátov,
  • arganový olej pre hĺbkovú starostlivosť
  • príjemná osviežujúca vôňa s ovocnými tónmi
  • na starostlivosť o suché a matné vlasy.

Ako použiť Tigi Bed Head Moisture Maniac Shampoo 750 ml?

Šampón Tigi Bed Head Moisture Maniac naneste v dostatočnom množstve vmasírujte do mokrých vlasov a napeňte, potom dôkladne opláchnite. Po umytí vlasov ideálne ošetrite vlasy kondicionérom Tigi Bed Head Moisture.

Zloženie Tigi Bed Head Moisture Maniac Shampoo 750 ml:

Water (Aqua/Eua), Cocamidopropyl Betane, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Sodium Chloride, Fragrance (Parfém), Citric Acid, Sodium Benzoate, Argania Spinos Kernel Oil, Glycol Distearate, Coconut Acid, Polyquaternium-10, Stearami , Disodium Edta, Glycerín, Lactic Acid, Red 33 (CI 17200, Yellow 5 (CI 19140)

Bed Head by TIGI bola založená ocenenou kaderníčkou Anthony Mascolo. Objavte ponuku šampónov, kondicionérov a produktov pre úpravu vlasov, nech už vaše vlasy potrebujú čokoľvek! Všetky produkty predstavujú rozsiahly sortiment prípravkov na vlasy, ktoré odrážajú všetky najnovšie trendy, štýly a vplyvy celebrít. Značka je cielená na klientov všetkých vekových kategórií, ktorí chcú vyzerať skvele, hľadajú prvotriednu kvalitu, sú hraví a kreatívni. Produtky nie sú testované na zvieratách.