Prečo práve SemperGuard ECO Green Nitrile Gloves 200 ks?

Prečo práve SemperGuard ECO Green Nitrile Gloves?Chráňte seba aj svoje okolie pred baktériami, vírusmi a ďalšími nepríjemnými nákazlivými chorobami. Používajte kvalitnú ochranu rúk, akou sú napríklad tieto jednorazové rukavice SemperGuard ECO Green. Sú vyrobené z vysoko kvalitného nitrilu, nie sú ošetrené púdrom a neobsahujú latex. Vďaka ich dizajnu sa ľahko navliekajú na ruky a ľahko dávajú dole. Pri ich použití sa nemusíte báť, že vám budú vyklzavať predmety z rúk - tieto ochranné rukavice majú špeciálne ošetrené brušká prstov hrubou textúrou, ktorá tomu zabráni. Rukavice sú elastické a veľmi dobre sa s nimi pracuje.Tieto praktické ochranné rukavice sú vyrobené s ohľadom k prírode aj k nášmu zdraviu. Nie sú teda vyrobené za použitia chlóru ani iných gumených urýchľovačov. To znamená, že tieto rukavice vašu pokožku nepodráždia, a napriek tomu ju efektívne ochráni. Výrobný proces značky SemperGuard je vyvinutý tak, aby šetril vodu i energiu, a aby minimalizoval emisie oxidu uhličitého.Jednorazové ochranné rukavice SemperGuard ECO Green sú v súlade s regulami MD-Directive 93/42 / EEC, EN 455, PPE-Directive 89/686 / EEC, EN 420, EN 374 a spĺňajú ochrannú kategóriu CE 1 a 3. Sú vhodné pre použitie v zdravotníctve, kaderníckych, tetovacích aj kozmetických salónoch. Použiť ich však môžete aj doma, v kancelárii alebo v obchode, kde sa chránite pred sezónnou chrípkou, vírusovými infekciami, koronavírusmi (ktorý spôsobuje okrem iného Covid-19) a ďalšími ochoreniami infekčnej povahy.Výhody používania týchto ochranných rukavíc:
 • Vysoko kvalitné jednorazové ochranné rukavice,

 • vyrobené z nitrilu,

 • neobsahujú latex, púder a nie sú vyrobené za použitia chlóru ani gumených urýchľovačov,

 • sú šetrné k pokožke,

 • praktické hrubé zakončenie na bruškách prstov,

 • ľahko sa navliekajú a dávajú dole,

 • chráni pred baktériami a vírusmi,

 • sú vyrobené s ohľadom k prírode - nízka spotreba vody a energie, nízke emisie CO2,

 • svetlozelené farbené prevedenie,

 • vhodné pre použitie v zdravotníctve, kaderníckych, tetovacích a kozmetických salónoch,

 • vhodné pre domáce použitie.Použitie:Rukavice SemperGuard ECO Green sú jednorazové. Po použití vhodne zlikvidujte.Upozornenie:Tieto ochranné rukavice nie sú sterilné.


Poslaním značky BraveHead je poskytovať kadernickemu priemyslu len tie najlepšie produkty za rozumnú cenu s tou najvyššou možnou kvalitou. V ponuke značky nájdete širokú škálu profesionálnych hrebeňov a kief na vlasy, britvy, sponky a vlásenky alebo ochranné pomôcky, ktoré sú nevyhnutnou súčasťou každého kaderníckeho salónu. V sortimente profesionálnej značky BraveHead si vyberú nej len kaderníci a kaderníčky, ale aj stylisti a stylistky a profesionáli z Barber salónov.