Prečo práve SemperGuard Vinyl Gloves XL 90 ks?

Prečo práve Semperguard Vinyl Gloves XL?Chráňte seba aj svoje okolie pred baktériami, vírusmi a ďalšími nepríjemnými nákazlivými chorobami. Používajte kvalitnú ochranu rúk, akou sú napríklad tieto jednorazové rukavice SemperGuard Vinyl Gloves. Rukavice sú vyrobené z vinylového materiálu. Vinyl je najtenší rukavicový materiál, ktorý je hypoalergénny a neobsahuje silikón. Je tak vhodný pre citlivých jedincov.Rukavice Semperguard Vinyl Gloves neobsahujú púder a nezanechávajú na rukách stopy. Pevnosť je priemerná s nižšou pružnosťou, teda je vhodné používať rukavice iba tam, kde nie je kladený veľký dôraz na citlivosť. Tieto praktické ochranné rukavice sú vyrobené s ohľadom k prírode aj k nášmu zdraviu.Rukavice sú vhodné pre použitie v zdravotníctve, kaderníckych, tetovacích aj kozmetických salónoch. Použiť ich však môžete aj doma, v kancelárii alebo v obchode, kde sa chránite pred sezónnou chrípkou, vírusovými infekciami, koronavírusom (ktorý spôsobuje okrem iného Covid-19) a ďalšími ochoreniami infekčnej povahy.Výhody používania týchto ochranných rukavíc:
  • Jednorazové ochranné rukavice,

  • vyrobené z nejtenšího materiálu vinylu,

  • neobsahujú púder a nevytvára stopy,

  • sú vhodné aj pre citlivú pokožku,

  • ľahko sa navliekajú a dávajú dole,

  • chráni pred baktériami a vírusmi,

  • majú hladký povrch,

  • biele prevedenie vo veľkosti XL,

  • vhodné pre použitie v zdravotníctve, kaderníckych, tetovacích a kozmetických salónoch,

  • vhodné pre domáce použitie.Použitie:Rukavice SemperGuard Vinyl Gloves sú jednorazové. Po použití vhodne zlikvidujte.Upozornenie:Tieto ochranné rukavice nie sú sterilné.


So svojimi inovatívnymi materiálmi výrobkami a výrobnými technológiami je SemperGuard jednou z najväčších značiek špecializujúcich sa na výskum a výrobu ochranných rukavíc po celom svete. Viac ako 90 rokov skúseností zaručuje pri produktoch SemperGuard tú najvyššiu kvalitu. Vo výskumnom centre vo Wimpassing v Rakúsku neustále vyvíja inovatívne nové produkty v úzkej spolupráci so samotnými zákazníkmi. Latexové a nitrilové rukavice sú vyrábané v Malajzii a prináša najvyšší komfort nosenia vďaka perfektnému, plne anatomickému tvaru. Ochranné rukavice SemperGuard ponúkaju efektívnu ochranu pred baktériami, vírusmi, špinou, ale aj niektorými chemickými látkami. SemperGuard sa neustále snaží garantovať najvyššie štandardy v oblasti bezpečnosti a spoľahlivosti, úroveň hygieny vo výrobe a najprísnejšie kontroly kvality podľa medzinárodných štandardov.