Prečo práve Matrix Style Link Prep Heat Buffer Thermal Styling Spray 250 ml?
Chráňte svoje vlasy pri vysúšanie vlasov, žehlenie, kulmovanie a poveternostnými vplyvmi. Termoochranný sprej na vlasy Matrix Style Link Prep Heat Buffer Thermal Styling Spray poskytne vlasom ochranu pri tepelnom stylingu a dodá im zamatovú hladkosť a žiarivý lesk.

Sprej vlasy ľahko fixuje a dodáva im presnú textúru a tvar. Sprej je určený pre všetky typy vlasov, ktoré ochráni pri stylingu až do teploty 230 ° C a zanechá ich úžasne hebké a ľahké bez zaťaženia.
Jedinečné vlastnosti:
  • Sprej má termoochranný účinok,
  • chráni vlasy do teploty 230 ° C,
  • dodáva zamatovú hladkosť a lesk,
  • má stupeň fixácie č.2,
  • poskytuje kontrolu nad účesom,
  • vhodný pre všetky typy vlasov.
Ako použiť Matrix Style Link Prep Heat Buffer Thermal Styling Spray 250 ml?
Sprej Matrix Style Link Prep Heat Buffer Thermal Styling Spray pred použitím pretrepte a následne nastriekajte na vlhké vlasy. Potom pokračujte vo stylingu. Sprej používajte pred každým vysúšaním vlasov alebo pri žehlení či kulmovaní. Tak najviac ochránite svoje vlasy proti poškodeniu.
Zloženie Matrix Style Link Prep Heat Buffer Thermal Styling Spray 250 ml
Aqua / Water / Eau, Alcohol Denat., Crotonic Acid/Vinyl C8-12 Isoalkyl Esters/Va/Bis-Vinyldimethicone Crosspolymer, Octylacrylamide/Acrylates/Butylaminoethyl Methacrylate Copolymer, VP/VA Copolymer, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Parfum / Fragrance, Phenoxyethanol, Aminomethyl Propanol, Citric Acid, Xylose, Ethylhexylglycerin, Limonene, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Linalool, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hydroxycitronellal, Citral, Isoeugenol, Eugenol
Matrix je jednou z popredných amerických profesionálnych značiek vlasovej starostlivosti, stylingu a farbení. Táto značka bola založená v roku 1980 americkou kaderníckou dvojicou Arnie a Sydell Miller. Millerovi chceli poskytnúť kaderníkom komplexnú ponuku produktov, ktoré by im pomohli rozvíjať ich podnikanie, ale tiež by im umožnili využiť ich kreativitu pre vytváranie úplne jedinečných účesov pre svojich klientov. Profesionálna značka vlasovej kozmetiky Matrix často pracuje s poprednými kaderníckymi majstrami a na ich podnety vytvára nové, absolútne unikátne produkty. Vyberať môžete z produktov pre domáce použitie, ako sú napríklad skvelé šampóny, kondicionéry a masky Biolage alebo nový rad prírodných ošetrujúcich a stylingových produktov Matrix R.A.W. V sortimente Matrix si ale vyberú aj profesionáli - perfektné farby na vlasy, prelivy, šetrné oxidanty, ale aj ekonomické balenia klasických šampónov a kondicionérov.