Prečo práve Wella Professionals Magma By Blondor 120 g?

Melírovacia farba na vlasy. Zosvetlenie a tónovanie v jednom jedinom kroku. Vhodná pre prírodné i farbené vlasy. Unikátna technológia umožňuje prvýkrát zosvetliť aj veľmi tmavé vlasy až o 6 odtieňov.

Intenzívne, žiarivé farebné kontrasty na čiernych alebo na už nafarbených vlasoch sú teraz možné aj bez predchádzajúceho zosvetlenia. Magma ponúka 16 miešateľných odtieňov pre maximum kreativity.Miešanie: zmiešajte v pomere 1 : 1,5 tzn. 1 diel Magma (napr. 30 g) a 1,5 dielu oxidantu (45 g Welloxon Perfect 6%, 9% a 12% pre maximálne zosvetlenie) pri použití odmerky je to 50 ml (tj. 30 g) Magma + 45 ml (tj. 45 g) peroxidu Welloxon.Doba pôsobenia: červené odtiene - bez tepla 30-60 minút, s teplom 20-40 minút. Blond odtiene - bez tepla 20-40 minút, s teplom 15-30 minút. Po uplynutí doby pôsobenia dôkladne opláchnite a umyte vlasy šampónom. Pre dlhotrvajúci farebný výsledok použite záverečnú starostlivosť Wella Magma Post-Treatment.Oxidant Welloxon, ktorý je potrebný na miešanie farby nie je súčasťou balenia a predáva sa zvlášť.
Wella Professionals je významnou značkou v oblasti profesionálnej starostlivosti o vlasy a farbenie. S dlhou históriou od roku 1880 sa špecializuje na inovatívne produkty pre kadernícke salóny a domáce použitie. Je známa pre širokú paletu farieb a odtieňov vlasového farbenia, spolu s produktmi na starostlivosť o vlasy, ktoré ponúkajú výživu a ochranu. Značka Wella Professionals zostáva obľúbenou voľbou medzi profesionálnymi kaderníkmi a zákazníkmi, ktorí hľadajú kvalitu a trendy v starostlivosti o svoje vlasy. Jej angažovanosť vo výskume, školeniach a komunitných iniciatívach podporuje kvalitu a inovácie v celom odvetví.