Prečo práve Wella Professionals Marula Oil Blend Scalp Primer 150 ml?
Chcete si nafarbiť vlasy, ale vaša pokožka hlavy je precitlivená a náchylná k podráždeniu? Máte strach z nepríjemného podráždenia a svrbenia? Predíďte týmto nepríjemným prejavom a eliminujte riziko začervenanie a svrbenia kože s ochranným primerom na vlasy Wella Professionals Marula Oil Blend Scalp Primer.

Ochranný primer je vhodný pre farbenie, melírovanie či zosvetľovanie vlasov u všetkých klientiek, ktoré majú problémy s citlivou pokožkou hlavy. Obsiahnutý marulový olej je bohatý na antioxidanty, ktoré chránia pokožku pred podráždením a dodávajú jej hĺbkovú hydratáciu. Primer neobsahuje parfumácie, farbivá, neobsahuje žiadne živočíšne zložky a je tak vhodný aj pre vegánov. Súčasťou balenia je praktický aplikátor, vďaka ktorému primer ľahko nanesiete na pokožku hlavy.

Ochráňte citlivú pokožku klientiek a zbavte ich zbytočných obáv z podráždenia pokožky počas farbenia vlasov. Primer je určený pre všetky typy vlasov a je tiež vhodný ako prevencia u klientiek, ktoré doteraz žiadne ťažkosti nezaznamenali.
Jedinečné vlastnosti:
  • Chráni citlivú pokožku pred podráždením,
  • hydratuje pokožku hlavy,
  • použiteľný so všetkými farbami Wella Professionals,
  • neobsahuje farbivá a parfumácie,
  • bez živočíšnych zložiek,
  • vhodný aj pre vegánov,
  • dermatologicky testované.
Ako použiť Wella Professionals Marula Oil Blend Scalp Primer 150 ml?
Pred použitím dôkladne pretrepte. Primer Wella Professionals Marula Oil Blend Scalp naneste na pokožku hlavy pred samotným farbením vlasov. Akonáhle primer rovnomerne nanesiete, ihneď môžete aplikovať farbu na vlasy.
Zloženie Wella Professionals Marula Oil Blend Scalp Primer 150 ml
Praffinum Liquidum / Mineral Oil / Huile Minerále, Petrolatum, Sclerocarya Birrea Seed Oil, Bisabolol, Tocopheryl Acetate, Farnesol, Tocopherol.

Wella Professionals je významnou značkou v oblasti profesionálnej starostlivosti o vlasy a farbenie. S dlhou históriou od roku 1880 sa špecializuje na inovatívne produkty pre kadernícke salóny a domáce použitie. Je známa pre širokú paletu farieb a odtieňov vlasového farbenia, spolu s produktmi na starostlivosť o vlasy, ktoré ponúkajú výživu a ochranu. Značka Wella Professionals zostáva obľúbenou voľbou medzi profesionálnymi kaderníkmi a zákazníkmi, ktorí hľadajú kvalitu a trendy v starostlivosti o svoje vlasy. Jej angažovanosť vo výskume, školeniach a komunitných iniciatívach podporuje kvalitu a inovácie v celom odvetví.