Prečo práve Wella Professionals Blondorplex Multi-Blonde Lightening Powder 800 g?
Wella Professionals predstavuje systém Blondorplex. Zaistí účinnú silu zosvetlenia ako u klasického Blondor púdru, ale s lepším zložením a účinnou látkou Wellaplex No1 (malic acid). Prvýkrát obsahuje odfarbujúci prášok Bond Building Technology, ktorá sa postará o rekonštrukciu vlasového vlákna už počas zosvetľovania. Táto technológia ochráni vlasy počas pôsobenia farby, aby sme predišli poškodeniu a pórovitosti vlasov.

Obnovuje rozbité väzby vo vlasoch počas chemického ošetrenia aj po ňom. Výrazne znižuje poškodenie pri každom farbení. Vo výsledku sú vlasy silnejšie a zdravšie. Nový systém Blondorplex zabraňuje lámavosti vlasov počas farbenia až o 97%.

Wella Professionals Blondorplex Multi-Blonde Lightening Powder zosvetlí vlasy až o 7 odtieňov bez toho, aby ich poškodil. Obsahuje anti-yellow molecules, ktoré pomáhajú redukovať nežiaduce žlté a oranžové podtóny počas zosvetľovania. Dá sa použiť aj na pokožku hlavy a na farbenie s fóliou.

Po zosvetlení a opláchnutí vlasov Blondorplex zosvetľujúcim púdrom vždy aplikujte Wella Professionals WellaPlex Step 2 Bond Stabilizer 500ml po dobu 10 minút.
Jedinečné vlastnosti:
 • Pre dokonalé zosvetlenie až o 7 odtieňov,
 • až o 97% menšia lámavosť vlasov,
 • predchádza žltým tónom,
 • bezprašný produkt,
 • predchádza poškodeniu vlasov,
 • vhodný na pokožku hlavy,
 • možno použiť na techniku ??farbenia s fóliou.
Ako použiť Wella Professionals Blondorplex Multi-Blonde Lightening Powder 800 g?
KROK 1:

Zmiešajte Blondorplex s vyvíjačom Welloxon Perfect o sile 1.9%, 4%, 6%, 9%, 12% v pomere 1:1,5 až 1:2. Pokiaľ budete produkt aplikovať priamo k pokožke hlavy použite Welloxon Perfect 6%. Nechajte pôsobiť až 50 minút podľa požadovanej intenzity zosvetlenia.

Po dosiahnutí požadovanej intenzity zosvetlenia vlasy dôkladne opláchnite. Naneste Wella Professionals WellaPlex Step 2 Bond Stabilizer 500ml a nechajte pôsobiť 10 minút. Potom opäť dôkladne opláchnite.

Upozornenie:

 • Zosvetľovací krém na vlasy môže spôsobiť alergické reakcie, preto je potrebné urobiť pred prvým odfarbením vlasov test citlivosti.
 • Nepoužívajte, ak máte vyrážku na tvári alebo citlivú, podráždenú a poškodenú pokožku hlavy.
 • Nepoužívajte na farbenie rias a obočia.
 • Používajte vhodné ochranné rukavice.
 • Uchovávajte mimo dosahu detí.
 • Určené výhradne na profesionálne použitie v kaderníckych salónoch.
Zloženie Wella Professionals Blondorplex Multi-Blonde Lightening Powder 800 g:
Potassium Persulfate- Sodium Silicate - Ammonium Persulfate - Magnesium Carbonate Hydroxide - Sodium Stearate - Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil/ Huile Minerale - Xanthan Gum – Algin - Disodium Edta - Malic Acid – Silica - Aqua/Water/Eau - Ultramarines Ci 77007

Wella Professionals je významnou značkou v oblasti profesionálnej starostlivosti o vlasy a farbenie. S dlhou históriou od roku 1880 sa špecializuje na inovatívne produkty pre kadernícke salóny a domáce použitie. Je známa pre širokú paletu farieb a odtieňov vlasového farbenia, spolu s produktmi na starostlivosť o vlasy, ktoré ponúkajú výživu a ochranu. Značka Wella Professionals zostáva obľúbenou voľbou medzi profesionálnymi kaderníkmi a zákazníkmi, ktorí hľadajú kvalitu a trendy v starostlivosti o svoje vlasy. Jej angažovanosť vo výskume, školeniach a komunitných iniciatívach podporuje kvalitu a inovácie v celom odvetví.