Prečo práve Wella Professionals Invigo Nutri-Enrich Mousse Mask 150 ml?

Penová maska na vlasy s hodvábnym extraktom, spoľahlivo ošetruje, vyživuje a chráni všetky typy vlasov. Vlasom navracia stratenú vitalitu, žiarivý lesk a pružnosť.Maska má ľahučké zloženie, ktoré nezaťažuje vlasy, nemastí, naopak je zanecháva žiarivé, hebké a vitálne.Vlastnosti:
  • Hydratuje a vyživuje,

  • navracia stratenú vitalitu,

  • dodáva hebkosť a pružnosť,

  • chráni vlasy pred poškodením,

  • obsahuje hodvábny extrakt.Použitie:Pred použitím dôkladne pretrepte. Naneste masku do dlaní a aplikujte ju na vlhké vlasy, nechajte pôsobiť 2 minúty a opláchnite.


Wella Professionals je významnou značkou v oblasti profesionálnej starostlivosti o vlasy a farbenie. S dlhou históriou od roku 1880 sa špecializuje na inovatívne produkty pre kadernícke salóny a domáce použitie. Je známa pre širokú paletu farieb a odtieňov vlasového farbenia, spolu s produktmi na starostlivosť o vlasy, ktoré ponúkajú výživu a ochranu. Značka Wella Professionals zostáva obľúbenou voľbou medzi profesionálnymi kaderníkmi a zákazníkmi, ktorí hľadajú kvalitu a trendy v starostlivosti o svoje vlasy. Jej angažovanosť vo výskume, školeniach a komunitných iniciatívach podporuje kvalitu a inovácie v celom odvetví.