Prečo práve Wella Professionals Eimi Nutricurls Fresh Up 150 ml?

Dodajte svojim vlnám a kučerám definovaný tvar a lesklý vzhľad. Vlnité a kučeravé vlasy potrebujú pravidelnú a kvalitnú starostlivosť, aby boli stále krásne a upravené. Stylingový sprej Wella Professionals Eim NutriCurls Fresh Up dodá vašim vlasom bohatý objem, požadovaný tvar, zvodnú hebkosť a oslnivý lesk.

Jedinečné vlastnosti:

  • Zabránenie krepovateniu vlasov,
  • zvýrazňuje vlny a kučery,
  • chráni vlasy pred mechanickým poškodením,
  • dodáva vlasom definovaný tvar a lesklý vzhľad,
  • podporuje objem vlasov.

Ako použiť Wella Professionals Eimi NutriCurls Fresh Up 150 ml?

Stylingový sprej naneste do dĺžok a koncov vlhkých, uterákom vysušených vlasov alebo úplne suchých vlasov. Produkt neoplachujte. Potom vlasy natlačte prstami a vyfúkajte difuzérom alebo nechajte voľne uschnúť. Sprej môžete opakovane používať kedykoľvek počas a podpori takt tvar svojich vĺn.

Zloženie Wella Professionals Eim NutriCurls Fresh Up 150 ml

Aqua/Water/Eau, Propylén Glycol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Glycerín, Alcohol Denat., Phenoxyetanol, Parfém/Fragrance, Caprylyl Glycol, PVP, Panthenol, AMP-Acrylates/Allyl Methacrylate Copoly , Polyquaternium-10, Linalool, Hexyl Cinnamal, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Citric Acid, Limonene, Geraniol, Citronellol, Polyquaternium-72, Sodium Hydroxide, Cetearyl Nonanoetic, Ethylhexyl Isononanoate, Extract, Linoleic Acid, Camellia Oleifera Seed Oil, Tocopherol

Wella Professionals je významnou značkou v oblasti profesionálnej starostlivosti o vlasy a farbenie. S dlhou históriou od roku 1880 sa špecializuje na inovatívne produkty pre kadernícke salóny a domáce použitie. Je známa pre širokú paletu farieb a odtieňov vlasového farbenia, spolu s produktmi na starostlivosť o vlasy, ktoré ponúkajú výživu a ochranu. Značka Wella Professionals zostáva obľúbenou voľbou medzi profesionálnymi kaderníkmi a zákazníkmi, ktorí hľadajú kvalitu a trendy v starostlivosti o svoje vlasy. Jej angažovanosť vo výskume, školeniach a komunitných iniciatívach podporuje kvalitu a inovácie v celom odvetví.