Prečo práve Wella SP Elegant Shape 300 ml?

Elegant Shape je jedinečná pena pre plnosť účesu a dlhotrvajúci objem vlasov. Styling vo forme bohatej peny ponúka silné spevnenie a dlhotrvajúci objem silných vlasov, zlepšuje rozčesávateľnosť, pomáha chrániť proti UV-lúčom, vlhkosti a teplu tvarovacích nástrojov ( žehlička, fén, kulma, atď. ). Neobsahuje alkohol.Použitie: pred použitím dobre pretrepte. Držte aplikátor v smere nadol a naneste malé množstvo o veľkosti mandarínky do uterákom vysušených vlasov. Následne upravte podľa fantázie a zvyku. 


Použitie:
Pred použitím dobre pretrepte. Držte aplikátor v smere nadol a naneste malé množstvo o veľkosti mandarínky do uterákom vysušených vlasov. Následne upravte podľa fantázie a zvyku.

Wella Professionals je významnou značkou v oblasti profesionálnej starostlivosti o vlasy a farbenie. S dlhou históriou od roku 1880 sa špecializuje na inovatívne produkty pre kadernícke salóny a domáce použitie. Je známa pre širokú paletu farieb a odtieňov vlasového farbenia, spolu s produktmi na starostlivosť o vlasy, ktoré ponúkajú výživu a ochranu. Značka Wella Professionals zostáva obľúbenou voľbou medzi profesionálnymi kaderníkmi a zákazníkmi, ktorí hľadajú kvalitu a trendy v starostlivosti o svoje vlasy. Jej angažovanosť vo výskume, školeniach a komunitných iniciatívach podporuje kvalitu a inovácie v celom odvetví.