Prečo práve Yankee Candle Glass Candle Holder?
Dodajte votívnej vonnej sviečke Yankee Candle elegantný štýl s roztomilým skleneným svietnikom Yankee Candle Glass Candle Holder. Svietnik v interiéri vytvorí príjemnú atmosféru a zároveň ochráni nábytok pred teplom sviečky. Svietnik je vyrobený z číreho hrubého skla a zdobí ho kovové uško pripomínajúce vzhľad vedierka. Viac svietnikov Yankee Candle Glass Candle Holder skvele doplní štýl vášho domova a vy tak môžete prevoňať vašu domácnosť rôznymi druhmi votívnych sviečok Yankee Candle naraz a vytvoriť tak zaujímavé vonné arómy.
Jedinečné vlastnosti:
  • Vyrobený z odolného číreho skla,
  • určený pre pálenie votívnych sviečok Yankee Candle,
  • chráni nábytok pred teplom sviečky,
  • šírka 8,3 cm a výška 6,7 cm,
  • skvele doplní štýl vášho interiéru.
Ako použiť Yankee Candle Glass Candle Holder?
Dovnútra svietnika Yankee Candle Glass Candle Holder umiestnite votívnu sviečku Yankee Candle, zapáľte a nechajte zútulniť váš domov príjemnou intenzívnou vôňou. Po dohorení sviečky sa svietnika nedotýkajte a nechajte vychladnúť.
Upozornenie:
Uchovávajte mimo dosahu detí a domácich miláčikov.
Svietnik pokladajte na dostatočne tepelne odolný povrch.
Naplňte svoj domov krásnymi vôňami sviečok Yankee Candle. Existuje sviečka Yankee pre všetky chute, domácnosti a príležitosti. Okrem širokej škály klasických vôní, ako je korenistý pomaranč a čistá bavlna, je Yankee tiež majstrom v kombinovaní doplnkových vôní, aby vytvorila jedinečné a vzrušujúce kombinácie. Príkladom môže byť vanilková limetka, ktorá kombinuje sladkosť vanilky s citrusovou vôňou limetky, a brusnicový chutney, ktorý zlučuje brusnice, pomarančovú kôru a hrozienka. Každá vôňa je starostlivo preverovaná a testovaná vysoko skúseným tímom odborníkov na vône, aby sa vždy dosiahlo silného a kvalitného zážitku. Vďaka vonným olejom, ktoré sa dokonale primiešajú do vosku, poskytuje nezameniteľnú vôňu Yankee Candle v celej sviečke a poskytuje príjemný zážitok z vône od začiatku do konca.