Prečo práve Yellow Repair Bond Hero 100 ml?

Koncentrovaný posilňovač na regeneráciu a ochranu vlasov Yellow Repair Bond Hero prenikne až do najhlbších vrstiev vlasového vlákna, opravuje poškodené vlasy a poskytuje vlasom bohatú výživu. Zloženie je obohatené o mandľový proteín, ktorý posilňuje štruktúru vlasu a chráni vlas pred poškodením a kakaové maslo, ktoré vyživuje vlasy a uzatvára kutikuly. Produkt je možné použiť aj na maximálne poškodené vlasy súčasne s prípravkami na melírovanie, farbenie alebo vyhladzovanie. Koncentrovaný posilňovač môžete použiť aj súčasne s ostatnými produktmi radu Repair alebo pri rekonštrukčnej starostlivosti.

Jedinečné vlastnosti:

  • Prenikne do najhlbších vrstiev vlasového vlákna,
  • chráni vlasy,
  • opravuje poškodené vlasy,
  • poskytuje výživu a uzatvára kutikuly.

Ako použiť Yellow Repair Bond Hero 100 ml?

Zmiešajte prípravok s ďalším prípravkom podľa vykonávanej starostlivosti (na melírovanie, farbenie alebo vyhladzovanie či s ostatnými produktmi rady Repair alebo pri rekonštrukčnej starostlivosti) v pomere 1:6.

Yellow Professional je súčasťou skupiny ALFAPARF MILANO, talianskej nadnárodnej spoločnosti v kozmetickom priemysle, ktorú založil Roberto Franchina. Značka Yellow Professional zostáva obľúbenou voľbou medzi profesionálnymi kaderníkmi a zákazníkmi, ktorí hľadajú kvalitu a trendy v starostlivosti o svoje vlasy. Nachádza inšpiráciu v sile prírody a robí tak ich produkty kvalitné a dostupné pre každého.