Prečo práve Artdeco Eyeshadow 0,8 g?
Staňte sa sama sebe vizážistkou! S očnými tieňmi Artdeco Eyeshadow dosiahnete neuveriteľných výsledkov. Tiene sa ľahko aplikujú a na viečku vydrží v dokonalom stave po celý deň. Každý očný tieň je dodávaný samostatne a tým vám umožní zostaviť si svoju vlastnú paletku krásy.
Jedinečné vlastnosti:
  • hodvábne hladká textúra
  • široký výber žiarivých farieb
  • bohato pigmentované
  • dlhotrvajúci výdrž
  • možno kombinovať s ostatnými odtieňmi
  • netestované na zvieratách
Ako použiť Artdeco Eyeshadow 0,8 g?
Pomocou kozmetického štetca alebo aplikátora naneste na horné viečko a vytvorte požadované líčenie. Aby tiene vydržali na vašich očiach v perfektnom stave po celý deň odporúčame pred aplikáciou očných tieňov naniesť podkladovú bázu na oči alebo očný tieň v krémovom tóne.
Nemecká profesionálna značka dekoratívnej kozmetiky Artdeco bola založená v roku 1985. Pôvodne bola táto populárna značka líčenia dostupná iba profesionálnym vizážistom a makeup artistom, avšak čoskoro sa vďaka svojej vysokej kvalite a cenovej dostupnosti rozšírila aj medzi ostatných milovníkov kozmetiky. Jej jedinečné produkty sú inšpirované láskou ku kráse a záujmom o inovatívne trendy v líčení. Do dnešného dňa patria produkty značky Artdeco do úplnej špičky vo svete líčenia v Nemecku a je známa vo viac ako 78 krajinách sveta. České i svetové celebrity sú často líčené práve produktmi Artdeco, a to predovšetkým vďaka ich farebnej rozmanitosti a dlhou výdržou. Artdeco je tiež známe svojou praktickosťou - väčšina produktov je ľahko rozložiteľná na jednotlivé časti, ktoré môžete podľa potreby dokupovať či obmieňať. Napríklad si môžete kúpiť prázdnu paletku očných tieňov a doplniť ju jednotlivými mono tieňmi podľa tónu vašej pleti, príležitosti na líčenie či nálady.