Prečo práve Beauty Blender Bio Pure Make-Up Sponge?

Nenahraditeľný pomocník pre bezchybné nalíčenie. To je hubka Beauty Blender Bio Pure Make-Up Sponge, ktorá zaistí vášmu make-upu dokonalý vzhľad bez jedinej chybičky.

Originálny vzhľad v tvare kvapky umožní rovnomernú aplikáciu vášho obľúbeného make-upu, BB krému alebo podkladovej bázy a perfektne sa tak prispôsobí kontúram každej tváre. Behom pár sekúnd dodá pleti zamatový finiš a bezchybné krytie.

Beauty Blender Bio Pure Make-up Sponge je prvý rastlinný produkt spoločnosti Beautyblender. Produkt je vyrobený z revolučnej peny BioPlush™. Pena je vyrobená zo 60 % rastlinného prepolyméru získaného z odpadovej cukrovej trstiny. Zo všetkých materiálov, ktoré mohli byť použité si Beautyblender vybral cukrovú trstinu, pretože je to obnoviteľný zdroj. Obal je vyrobený technológiou PCR s použitím recyklovaných živíc a je vyrobený s menším množstvom odpadu vody. Beauty Blender Bio Pure Make-Up Sponge je vyrobený v USA, je vegánsky, neobsahuje latex, parabény, sulfáty a ftaláty.

Jedinečné vlastnosti:
  • Rovnomerná a ľahká aplikácia,
  • znižuje spotrebu make-upu,
  • prispôsobí sa kontúram každej tváre,
  • ikonický tvar kvapky,
  • vyrobený z udržateľného materiálu,
  • ultra jemný povrch,
  • neobsahuje latex, parabény, sulfáty a ftaláty,
  • vegánsky,
  • hypoalergénne.
Ako použiť Beauty Blender Bio Pure Make-Up Sponge?
Hubku Beauty Blender Bio Pure Make-Up Sponge je potrebné pred použitím dostatočne namočiť pod tečúcou vodou a pomocou uteráka vyžmýkať. Následne môžete aplikovať svoj obľúbený make-up, primer, krémovú lícenku či iný pleťový prípravok.
Značka Beautyblender prišla na svet s jedinečným produktom. Ich hubičkový aplikátor, ktorý bol vymyslený hollywoodskou maskérkou Rea Ann Silvou, predstavuje revolúciu v aplikácii make-upu a bezchybného vzhľadu pleti. Táto neobyčajná hubka sa stala nielen populárnou medzi slávnymi osobnosťami ako je Beyonce, Rihanna alebo Jennifer Lawrence, ale obľúbili si ju aj bežní spotrebitelia a to vďaka ľahkému použitiu a vždy dokonalému výsledku. Každý Beautyblender je vyrobený z unikátneho materiálu, ktorý Vám umožní naniesť svoj makeup bez plytvania produktom a poskytuje bezchybné krytie. Bol vytvorený bez hrán, aby sa eliminovali viditeľné čiary a pruhy. Experimentujte s touto jedinečnou hubkou a objavte svoju cestu k bezchybnému makeupu.