Prečo práve Beautyblender Power Pocket Puff?
Nanášanie make-upu nikdy nebolo jednoduchšie! Táto obojstranná hubka umožní jednoduchú aplikáciu sypkej aj tekutej podkladovej bázy, púdru, make-upu, rozjasňovača či krémovej lícenky.

Špeciálne, ultra jemná, ružová mikrovlákna hubky sú najmä vhodné pre optimálne nanesenie púdru.

Druhá, béžová strana hubky je určená pre kontúrovanie a hlbšie zapracovanie make-upu do pokožky.

Tvar hubky Beautyblender Power Pocket Puff umožňuje presnú aplikáciu v oblasti očí, pier, lícnych kostí a v okolí nosa.
Jedinečné vlastnosti:
  • Dokonalá veľkosť pre úpravu líčenia počas dňa,
  • úchytný pásik na prsty pre pohodlnú aplikáciu púdru,
  • umožňuje presnú aplikáciu v oblasti očí, pier a okolie nosa,
  • obojstranné prevedenie,
  • ružová strana je vhodná pre aplikáciu púdru,
  • béžová strana je vhodná pre kontúrovanie a zapracovanie make-upu do pleti.
Ako použiť Beautyblender Power Pocket Puff?
Obojstrannú hubku na púder Beautyblender Power Pocket Puff môžete použiť s akýmkoľvek púdrovým aj tekutým produktom. Po líčení odporúčame hubku umyť mydlom, aby sa z nej odstránili všetky zvyšky make-upu a nečistôt.
Značka Beautyblender prišla na svet s jedinečným produktom. Ich hubičkový aplikátor, ktorý bol vymyslený hollywoodskou maskérkou Rea Ann Silvou, predstavuje revolúciu v aplikácii make-upu a bezchybného vzhľadu pleti. Táto neobyčajná hubka sa stala nielen populárnou medzi slávnymi osobnosťami ako je Beyonce, Rihanna alebo Jennifer Lawrence, ale obľúbili si ju aj bežní spotrebitelia a to vďaka ľahkému použitiu a vždy dokonalému výsledku. Každý Beautyblender je vyrobený z unikátneho materiálu, ktorý Vám umožní naniesť svoj makeup bez plytvania produktom a poskytuje bezchybné krytie. Bol vytvorený bez hrán, aby sa eliminovali viditeľné čiary a pruhy. Experimentujte s touto jedinečnou hubkou a objavte svoju cestu k bezchybnému makeupu.