Prečo práve BeautyBlender The Original Joy Makeup Sponge
Nenahraditeľný pomocník pre bezchybné nalíčenie. To je hubka Beautyblender The Original Joy Makeup Sponge, ktorá zaistí vášmu make-upu dokonalý vzhľad bez jedinej chybičky.

Originálny vzhľad v tvare kvapky umožní rovnomernú aplikáciu vášho obľúbeného make-upu, BB krému alebo podkladovej bázy a perfektne sa tak prispôsobí kontúram každej tváre. Behom pár sekúnd dodá pleti zamatový finiš a bezchybné krytie.

Nová, citrónovo žltá farba hubky vám zaručene vyčarí úsmev na tvári a pripomenie vám okamihy letných dní.
Jedinečné vlastnosti:
  • Rovnomerná a jednoduchá aplikácia,
  • znižuje spotrebu make-upu,
  • prispôsobí sa kontúram každej tváre,
  • ikonický tvar kvapky,
  • ultra jemný povrch,
  • bez latexu a parfumácie,
  • hypoalergénne.
Ako použiť Beautyblender Joy Makeup Sponge
Hubku Beautyblender The Original Joy Makeup Sponge je potrebné pred použitím dostatočne namočiť pod tečúcou vodou a pomocou uteráka vyžmýkať. Následne môžete aplikovať svoj obľúbený make-up, primer, krémovú lícenku či iný pleťový prípravok.
Značka Beautyblender prišla na svet s jedinečným produktom. Ich hubičkový aplikátor, ktorý bol vymyslený hollywoodskou maskérkou Rea Ann Silvou, predstavuje revolúciu v aplikácii make-upu a bezchybného vzhľadu pleti. Táto neobyčajná hubka sa stala nielen populárnou medzi slávnymi osobnosťami ako je Beyonce, Rihanna alebo Jennifer Lawrence, ale obľúbili si ju aj bežní spotrebitelia a to vďaka ľahkému použitiu a vždy dokonalému výsledku. Každý Beautyblender je vyrobený z unikátneho materiálu, ktorý Vám umožní naniesť svoj makeup bez plytvania produktom a poskytuje bezchybné krytie. Bol vytvorený bez hrán, aby sa eliminovali viditeľné čiary a pruhy. Experimentujte s touto jedinečnou hubkou a objavte svoju cestu k bezchybnému makeupu.