Prečo práve Brazil Keratin Amla Vital Hair Oil 50 ml?
Ak sú vaše vlasy poškodené, suché a trápi vás značné vypadávanie vlasov, vyskúšajte nový vlasový rad Amla od českej značky Brazil Keratin, ktorý vám pomôže eliminovať padanie vlasov a zaistí krásne a zdravo vyzerajúce vlasy.

Vlasový olej Brazil Keratin Amla Vital Hair Oil pomáha revitalizovať poškodené a oslabené vlasy. Jeho pôsobenie je bezpečnou prírodnou liečbou, spomaľujúci vypadávanie vlasov a zároveň urýchľujúce rast vlasov. Amla Oil (indický egreše) je prírodným zdrojom aminokyselín a vitamínu C. Výrazne tak podporuje výživu vlasového folikulu a navyše obmedzuje proces šedivenia vlasov.

Olej Amla: Vlasový olej, je získavaný z ovocia Amla - indického egreša, ktoré patrí medzi ovocie s najvyššou koncentráciou vitamínu C. Amla podporuje rast vlasov, zlepšuje ich štruktúru a dáva im nenapodobiteľný, žiarivý lesk. Vlasy sú po každom použití tohto oleja chránené proti škodlivým vplyvom a sú posilnené od korienkov až ku končekom. Olej je 100% rastlinný, neobsahuje žiadne chemické konzervanty, parfumy či farbivá.
Jedinečné vlastnosti:
  • Regeneruje poškodené vlasové vlákno,
  • spomaľuje vypadávanie vlasov,
  • podporuje rast zdravých vlasov,
  • hĺbkovo vlasy vyživuje,
  • obmedzuje proces šedivenia vlasov,
  • obsahuje vysoký podiel vitamínu C a aminokyselín,
  • vhodný pre poškodené vlasy.
Ako použiť Brazil Keratin Amla Vital Hair Oil 50 ml?
Vlasový olej Brazil Keratin Amla Vital Hair Oil možno použiť dvoma spôsobmi.
Regenerácia: Niekoľko kvapiek oleja aplikujte na vlasovú pokožku a do dĺžok vlasov a vykonajte jemnú masáž hlavy. Olej z vlasov už neoplachujte. Vlasy následne nechajte voľne uschnúť alebo vysušte za pomocou fénu do sucha.
Zábal: Pár kvapiek oleja naneste do suchých vlasov a vlasovej pokožky a vykonajte jemnú masáž hlavy. Vlasy zabaľte do fólie, popr. do igelitového vrecka a nechajte pôsobiť 30-60 minút. Potom vlasy umyte šampónom Brazil Keratin Amla Vital Shampoo.
Zloženie produktu Brazil Keratin Amla Vital Hair Oil 50 ml
Emblica Officinalis (Amla) Fruit Extract and Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Eclipta Alba, Parfume.
Česká vlasová kozmetika BK Brazil Keratin vyniká predovšetkým vďaka vysokému podielu keratínu, obsiahnutému vo všetkých svojich produktoch. Produkty obsahujú vyššiu koncentráciu špeciálne upraveného keratínu než štandardné vlasové prípravky. Produkty BK Brazil Keratin si dokážu poradiť s nezdravo vyzerajúcimi vlasymi vlasmi poškodenými vplyvom melírovania a farbenia, vlasmi poréznymi, krepatými a lámavými, a rovnako tak dokážu upokojiť a vyživiť vlasovú pokožku. V sortimente značky BK Brazil Keratin nájdete širokú radu exkluzívnych produktov, ktoré sú obohatené naviac o ďalšie netradičné ingrediencie, ako je čokoláda, zlato alebo arganový olej. Produkty BK Brazil Keratin sú vhodné ako pre profesionálne použitie, tak pre domácu vlasovú starostlivosť.