Prečo práve Brazil Keratin Amla Vital Shampoo 300 ml
Ak sú vaše vlasy poškodené, suché a trápi vás značné vypadávanie vlasov, vyskúšajte nový vlasový rad Amla od českej značky Brazil Keratin, ktorý vám pomôže eliminovať padanie vlasov a zaistí krásne a zdravo vyzerajúce vlasy.

Šampón na vlasy Brazil Keratín Amla Vital obsahuje vzácny olej Amla, ktorý pomáha vlasom navrátiť stratenú vitalitu, pružnosť a zdravý lesk. Pri pravidelnej starostlivosti viditeľne revitalizuje poškodenú štruktúru vlasov, podporí rast nových vlasov a minimalizuje ich vypadávanie.

Šampón je určený na každodenné umývanie vlasov. Je vyrobený v BIO formulácii a neobsahuje parabény, silikóny, ropné deriváty a etoxyláty, ktoré by mohli spôsobovať zaťaženie vlasov.

Olej Amla: Vlasový olej, je získavaný z ovocia Amla, ktoré patrí medzi ovocie s najvyššou koncentráciou vitamínu C. Amla podporuje rast vlasov, zlepšuje ich štruktúru a dáva im nenapodobiteľný, žiarivý lesk. Vlasy sú po každom použití tohto oleja chránené proti škodlivým vplyvom a sú posilnené od korienkov až ku končekom. Olej je 100% rastlinný, neobsahuje žiadne chemické konzervanty, parfumy či farbivá.
Jedinečné vlastnosti:
  • Šetrne z vlasov odstraňuje nečistoty a mastnotu,
  • revitalizuje poškodené vlasové vlákno,
  • posilňuje vlasy a dodáva im silu,
  • podporuje rast vlasov a eliminuje ich vypadávanie,
  • vyrobený v BIO formuláciu, ktorá nezaťažuje vlasy.
Ako použiť Brazil Keratin Amla Vital Shampoo 300 ml?
Šampón na vlasy Brazil Keratín Amla Vital naneste na mokré vlasy, a jemne vmasírujte. Potom z vlasov dôkladne opláchnite. V prípade potreby postup ešte raz zopakujte. Šampón je určený na každodenné umývanie vlasov.
Zloženie produktu Brazil Keratin Amla Vital Shampoo 300 ml
Aqua, Sodium C14-19 Olefin Sulfonate, Cocamidopropylamine Oxide, Cocamidopropylbetaine, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Cocoamide DEA, PGE-12 Dimethicone, Glycerol, Hydrolyzed Silk, Keratin, Panthenol, Phenoxyethanol, Emblica Officinalis (Amla) Fruit Extract and Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Lactic Acid, 2-brom-2-nitro 1, 3-propanediol, Parfume.
Česká vlasová kozmetika BK Brazil Keratin vyniká predovšetkým vďaka vysokému podielu keratínu, obsiahnutému vo všetkých svojich produktoch. Produkty obsahujú vyššiu koncentráciu špeciálne upraveného keratínu než štandardné vlasové prípravky. Produkty BK Brazil Keratin si dokážu poradiť s nezdravo vyzerajúcimi vlasymi vlasmi poškodenými vplyvom melírovania a farbenia, vlasmi poréznymi, krepatými a lámavými, a rovnako tak dokážu upokojiť a vyživiť vlasovú pokožku. V sortimente značky BK Brazil Keratin nájdete širokú radu exkluzívnych produktov, ktoré sú obohatené naviac o ďalšie netradičné ingrediencie, ako je čokoláda, zlato alebo arganový olej. Produkty BK Brazil Keratin sú vhodné ako pre profesionálne použitie, tak pre domácu vlasovú starostlivosť.