Prečo práve Black Professional Keratín Proteín Restructuring Mask 250 ml?
Hľadáte pre svoje vlasy tú správnu starostlivosť? Regeneračná keratínová maska ??Black Professional Keratín Proteín Restructuring Mask dodáva poškodeným vlasom ochranu a viditeľne zdravší vzhľad. Obnovuje a posilňuje oslabené vlasy do hĺbky, eliminuje ich krepatenie a dodáva im hebký a uhladený vzhľad. Maska má hutnú krémovú konzistenciu, ktorá preniká do hĺbky vlasu, regeneruje ho a dodáva mu zamatovú hebkosť.

Vyskúšajte účinky keratínu a sami sa presvedčte o jeho blahodarných účinkoch na poškodených vlasoch.
Jedinečné vlastnosti:
  • Regeneruje poškodené vlasy,
  • eliminuje krepatenie vlasov,
  • chráni vlasy pred poškodením,
  • dodáva vlasom plnší a jasnejší vzhľad,
  • uľahčuje rozčesanie vlasov,
  • vlasy sú po použití zamatovo hebké.
Ako použiť Black Professional Keratín Proteín Restructuring Mask 250 ml?
Masku o veľkosti vlašského orecha aplikujte na umyté, uterákom vysušené vlasy, nechajte 5-8 minút pôsobiť a potom dôkladne opláchnite. Masku používajte pravidelne 1x týždenne.
Zloženie Black Professional Keratín Proteín Restructuring Mask 250 ml
Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Dihydrogenated Palmoyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Dipalmoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Silk, Cetrimonium Chloride, Parfum, Amodimethicone, Propylene Glycol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Linalool.
Taliansky výrobca vlasovej kozmetiky Black Professional Line je na trhu už od roku 1955 a filozofia tejto značky stojí na mottu "podporovať inovácie a predvídať vlasové trendy". Výsledkom sú profesionálne vlasové produkty s rýdzo talianskym srdcom vo vysokej kvalite za skvelú cenu. Jedinečná kombinácia prírodných a overených aktívnych zložiek s tradíciou robí zo značky Black Professional Line favorita medzi profesionálnymi kaderníkmi a milovníkov krásnych zdravých vlasov po celom svete. Či už vyskúšate produkty pre starostlivosť o vlasy, ako sú šampóny, kondicinéry a masky na vlasy, alebo stylingové prípravky, ako sú laky, gély a krémy, do produktov vlasovej kozmetiky Black Professional Line sa úplne zamilujete!