Prečo práve Black Professional Line Diamond Drops Diamond Effect Shine Spray 300 ml?
Chcete mať žiarivo lesklé vlasy ako z reklamy? Vyskúšajte lesk na vlasy Black Professional Line Diamond Drops Diamond Effect Shine Spray, ktorý dodá vašim vlasom žiarivý lesk. Lesk na vlasy zabráni nežiaducemu poletovaniu a krepovateniu vlasov. Obsiahnutý olej z bavlníka sa stará o vlasy, chráni ich pred voľnými radikálmi a navyše podporuje zdravý rast vlasov. Ľahká textúra zanechá vaše vlasy vzdušné a zamatovo hebké. Lesk nezaťažuje vlasy a nezanecháva pocit mastných vlasov bez objemu.

Bavlníkový olej: Je skvelý pre korienky vašich vlasov. Pomáha ich posilniť a podporuje ich zdravý rast. Vlasy zanecháva hebké a jemné, bez nežiaduceho poletovania.

Elastín: Uľahčuje úpravu vlasov, obnovuje ich štruktúru a dodáva prirodzenú pružnosť. Navyše vlasy chráni pred lámanim a štiepenim končekov.
Jedinečné vlastnosti:
  • Dodáva žiarivý lesk,
  • eliminuje krepovateniu vlasov,
  • vlasom dodáva prirodzenú pružnosť,
  • nezlepuje a nemastí vlasy,
  • určený pre konečnú úpravu účesu,
  • hodný pre všetky typy vlasov.
Ako použiť Black Professional Line Diamond Drops Diamond Effect Shine Spray 300 ml?
Lesk na vlasy Black Professional Line Diamond Drops Diamond Effect Shine Spray nastriekajte v poslednom kroku vášho účesu na suché vlasy zo vzdialenosti 15-20 cm.
Zloženie:
Alcohol Denat.,-Bután, izobután, CYCLOPENTASILOXANE, Propane, Cyclohexasiloxane, C12-15 Alkyl Benzoate, Phenyl Trimethicone, Parfum, Gossypium Herbaceum (Cotton) Seed Oil, Propylene Glycol, Aqua, Hydrolyzed Elastín, Pentylene Glycol, Linalool, Benzyl Alcohol, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene.
Taliansky výrobca vlasovej kozmetiky Black Professional Line je na trhu už od roku 1955 a filozofia tejto značky stojí na mottu "podporovať inovácie a predvídať vlasové trendy". Výsledkom sú profesionálne vlasové produkty s rýdzo talianskym srdcom vo vysokej kvalite za skvelú cenu. Jedinečná kombinácia prírodných a overených aktívnych zložiek s tradíciou robí zo značky Black Professional Line favorita medzi profesionálnymi kaderníkmi a milovníkov krásnych zdravých vlasov po celom svete. Či už vyskúšate produkty pre starostlivosť o vlasy, ako sú šampóny, kondicinéry a masky na vlasy, alebo stylingové prípravky, ako sú laky, gély a krémy, do produktov vlasovej kozmetiky Black Professional Line sa úplne zamilujete!