Prečo práve Black Professional Super Fix Gel 500 ml?

Black Professional Line Super Fix Gél je extra silný tužiaci gél na vlasy, ktorý umožňuje vytvoriť precízne a dlhotrvajúce účesy. S ľahkou textúrou a vysokou fixáciou poskytuje kontrolu nad vlasmi po celý deň. Gél sa ľahko aplikuje a rýchlo zasychá, nezaťažuje vlasy a zanecháva ich pružné a lesklé. Tento gél vám zaistí kreatívne a pevné účesy bez akýchkoľvek kompromisov.

Jedinečné vlastnosti:

  • Zanecháva vlasy lesklé a pevné po celý deň,
  • umožňuje vytvárať rôzne účesy,
  • zaisťuje dlhotrvajúcu fixáciu aj za nepriaznivých podmienok,
  • jednoduchá aplikácia a rýchle schnutie,
  • poskytuje kontrolu nad vlasmi a zabraňuje ich rozstrapkaniu,
  • nezaťažuje vlasy a nespôsobuje zlepenie alebo tuhnutie vlasov.

Ako použiť Black Professional Line Super Fix Gél 500 ml?

Naneste gél na vlhké alebo suché vlasy. Rozotrite gél medzi dlaňami a aplikujte ho rovnomerne od korienkov po dĺžke vlasov. Štýlujte vlasy podľa svojho priania a nechajte gél zaschnúť. Na dosiahnutie silnej fixácie a dlhotrvajúceho účesu používajte tento gél pravidelne.

Zloženie Black Professional Line Super Fix Gél 500 ml

Aqua, Alcohol Denat., VP/VA Copolymer, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Triethanolamine, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum, Limonene, Hexyl Cinnamal, Linalool.

Taliansky výrobca vlasovej kozmetiky Black Professional Line je na trhu už od roku 1955 a filozofia tejto značky stojí na mottu "podporovať inovácie a predvídať vlasové trendy". Výsledkom sú profesionálne vlasové produkty s rýdzo talianskym srdcom vo vysokej kvalite za skvelú cenu. Jedinečná kombinácia prírodných a overených aktívnych zložiek s tradíciou robí zo značky Black Professional Line favorita medzi profesionálnymi kaderníkmi a milovníkov krásnych zdravých vlasov po celom svete. Či už vyskúšate produkty pre starostlivosť o vlasy, ako sú šampóny, kondicinéry a masky na vlasy, alebo stylingové prípravky, ako sú laky, gély a krémy, do produktov vlasovej kozmetiky Black Professional Line sa úplne zamilujete!