Prečo práve Catrice Hydro Depuffing Eye Serum 15 ml?

Rozlúčte sa s ospalým pohľadom a nevzhľadnými vačkami pod očami. S hydratačným sérom Catrice Hydro Depuffing Eye Serum dosiahnete behom pár sekúnd prebudenie a rozjasnenie očného okolia. Vďaka chladivej guličke na aplikátore je aplikácia séra veľmi príjemná a osviežujúca.

Jedinečné vlastnosti:
  • Poskytuje osviežujúci a chladivý pocit,
  • obsahuje kyselinu hyalurónovú a kofeín,
  • porbúdza a rozjasňuje očné okolie,
  • neobsahuje mikroplasty,
  • zloženie je vegánske.
Ako použiť Catrice Hydro Depuffing Eye Serum 15 ml?

Sérum aplikujte na čistú pleť na oblasť pod oči každé ráno a večer. Vmasírujte ho do pleti chladivým guličkovým aplikátorom.

Zloženie Catrice Hydro Depuffing Eye Serum 15 ml

Aqua (Water), Glycerin, Cucumis Sativus (Cucumber) Juice, Sodium Hyaluronate, Caffeine, Ethylhexylglycerin, Citric Acid, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

Nemecká kozmetická značka Catrice sa výrazne presadila na európskom trhu dekoratívnej kozmetiky už v roku 2008 a o 4 roky neskôr sa rozšírila aj do iných častí sveta ako je Amerika, Ázia, Stredný východ alebo Afrika. Značka ciielila predovšetkým na vyzretejšiu skupinu žien, ktoré sa nemôžu spoliehať len na prirodzený mladistvý vzhľad pleti, ale potrebujú trochu sofistikovanejšiu starostlivosť. Značka si zakladá na kvalite a vývoji produktov a inšpiruje sa trendami z hlavných svetových centier módy. V ponuke značky nájdete širokú škálu dekoratívnej kozmetiky ako sú napríklad maskary, očné tiene, make-up, rozjasňovače, rúže, laky na nechty, umelé mihalnice alebo kozmetické nástroje. Ponuku dopĺňajú limitované edície, ktoré sú inšpirované predovšetkým svetom módy. Všetky produkty značky Catrice nie sú testované na zvieratách.