Prečo práve Catrice Wash Away Makeup Remover Pads 3 ks?

Už žiadne plytvanie a zbytočný odpad zaťažujúci prírodu. Objavte znovupoužiteľné odličovacie tampónky Catrice Wash Away Makeup Remover Pads, ktoré šetrne odlíčia váš make-up. Po použití stačí len vyprať a môžete ich opätovne použiť

Jedinečné vlastnosti:
  • Produkt lze opětovně použít,
  • precizně odličuje,
  • šetrný k pleti i k přírodě,
  • skvělý pomocník na cesty i na doma
  • obal je vyroben z recyklovaného materiálu.
Ako použiť Catrice Wash Away Makeup Remover Pads 3 ks?

Před prvním použitím tampónky vyperte v pračce na 60 °C. Poté tampónek namočte do vody, nechte ho vodu nasáknout a jemně s ním otřete obličej a oči. Až budete hotovi tampónek omyjte mýdlem a vodou. Tampónky pravidelně perte v pračce.

Zloženie Catrice Wash Away Makeup Remover Pads 3 ks

100% polyester

Nemecká kozmetická značka Catrice sa výrazne presadila na európskom trhu dekoratívnej kozmetiky už v roku 2008 a o 4 roky neskôr sa rozšírila aj do iných častí sveta ako je Amerika, Ázia, Stredný východ alebo Afrika. Značka ciielila predovšetkým na vyzretejšiu skupinu žien, ktoré sa nemôžu spoliehať len na prirodzený mladistvý vzhľad pleti, ale potrebujú trochu sofistikovanejšiu starostlivosť. Značka si zakladá na kvalite a vývoji produktov a inšpiruje sa trendami z hlavných svetových centier módy. V ponuke značky nájdete širokú škálu dekoratívnej kozmetiky ako sú napríklad maskary, očné tiene, make-up, rozjasňovače, rúže, laky na nechty, umelé mihalnice alebo kozmetické nástroje. Ponuku dopĺňajú limitované edície, ktoré sú inšpirované predovšetkým svetom módy. Všetky produkty značky Catrice nie sú testované na zvieratách.