Prečo práve Disicide Skin Disinfectant Spray?
Hľadáte silný dezinfekčný sprej, na ktorý sa môžete spoľahnúť a ktorý je zároveň šetrný k vašej pokožke? Dezinfekcia v spreji Disicide Skin Disinfectant Spray je vysoko aktívna a dokáže si poradiť s baktériami aj vírusmi všetkého druhu. Je vyrobená vo Švédsku a jej zloženie je 100% vegánske. Ak sa chcete efektívne chrániť pred sezónnou chrípkou, koronavírusom (spôsobuje napríklad Covid-19), hepatitídou alebo ďalšími často vyskytujúcimi sa vírusmi a baktériami, je potrebné používať vysoko účinnú dezinfekciu. Táto prvotriedna dezinfekcia je vhodná pre použitie na pokožku, takže ju môžete používať na ruky, telo i nohy, a chrániť tak seba aj svoje okolie pred šírením vírusov a baktérií.

Proti akým vírusom a baktériám je Disicide Skin Disinfectant Spray efektívny?
Tento účinný dezinfekčný a antiseptický prostriedok si poradí s gramnegatívnymi i grampozitívnymi baktériami, medzi ktoré patrí napríklad treponema, diplokok kvapavky, trichomonády alebo baktérie chlamydióze. Zničí patogény prenosných infekčných (nozokomiálnych) ochorení, zárodky tuberkulózy, infekcia vírusového pôvodu (vírusy hepatitídy, HIV, herpetické vírusy, chrípkové vírusy a ďalšie respiratórne vírusové infekcie postihujúce dýchacie cesty). Nie je pre ňu problém vyrovnať sa s kvasinkovými a plesňovými infekciami z rodu Candida, mykózními a kvasinkovými kožnými ochoreniami, ale aj lipofilných víruov. Efektivita tejto dezinfekcia je overená podľa Nariadenia Európskej únie číslo EN 1500, EN 13727, EN 13624.
K čomu je táto dezinfekcia vhodná ?
  • Jedná sa o antiseptické a dezinfekčné ošetrenie kože a pokožky,
  • možno použiť na ruky, telo a nohy,
  • vhodná pre použitie v kaderníckych, barber a kozmetických salónoch, predovšetkým pred a po manikérnom a pedikérnom ošetrení,
  • pôsobní preventívne proti plesňovým, stafylokokovým a ďalším infekciám,
  • vhodná na ošetrenie drobných odrenín, odrenín a porezaním,
  • 100% vegánske zloženie.
Ako použiť Disicide Skin Disinfectant Spray?
Aplikujte Disicide Skin Disinfectant Spray starostlivo a v hojnom množstve na suchú pokožku. Neoplachujte. Ak aplikujete ako súčasť salónneho kozmetického ošetrenia, použite pred i po zákrokom.
Upozornenie:
Ak produkt zasiahne vaše oči či sliznice, okamžite ich vypláchnite studenou vodou. Pokiaľ bude iritácia pretrvávať, vyhľadajte lekársku pomoc. Udržujte v suchu a chlade mimo priameho slnečného svitu. Skladujte mimo dosahu detí a domácich miláčikov.
Zloženie:
Chlorhexidine Digluconate, Water.

Švédska značka Disicide ponúka produkty na čistenie a dezinfekciu na vodnej báze bez rozpúšťadiel a škodlivých chemických prísad. Chemici tejto značky pracovali 17 mesiacov, aby našli najlepšie zloženie na vodnej báze, ktoré by fungovalo na ničenie baktérií a zároveň by splňovalo prísne normy EU. Týmto vývojom vznikli dezinfekčné prostriedky tej nejlepšej kvality šetrné ku zdraviu. Značku Disicide vlastní spoločnosť Terapima Inetrnational založená v roku 1972 vo Švédsku.