Prečo práve Fanola Color Mask Ocean Blue 200 ml?

Farbenie vlasov ešte nikdy nebolo také rýchle a jednoduché. Stačia len dve minúty a máte vlasy nielen nafarbené, ale aj hydratované a vyživené. Vďaka technológii Color Lock, ktorá zachytáva ťažké kovy, bráni oxidácii farby a predlžuje jej trvanlivosť. Farba vydrží 8-10 umytí šampónom. Avokádový olej, ktorý maska ??obsahuje, vlasy hydratuje, vyživuje, dodáva im lesk a pomáha dočasne zakryť šediny. Výhodou je aj možnosť ľubovoľnej kombinácie jednotlivých odtieňov pigmentovej masky Fanola Color Mask.

Jedinečné vlastnosti:
  • Rýchle a ľahké farbenie vlasov,
  • farbí a zintenzívňuje farbu s dočasným efektom,
  • vyživuje, hydratuje a rozjasňuje,
  • vydrží 8-10 umytí,
  • vhodná pre prírodné, farbené aj odfarbené vlasy,
  • pomáha dočasne zamaskovať šediny,
  • je možné kombinovať s inými odtieňmi Fanola Color Mask (k dispozícii 9 odtieňov),
  • bez silikónov.
Ako použiť Fanola Color Mask Ocean Blue 200 ml?
Masku na šampónom umyté vlasy naneste rovnomerne za pomoci štetca s dlhšími štetinami a nechajte pôsobiť 2 minúty. Potom dôkladne vymyte vodou. Použite jednorazové rukavice.
Zloženie Fanola Color Mask Ocean Blue 200 ml
Aqua/Water/Eau - Cetearyl Alcohol - Glycerin - Cetrimonium Chloride - Dipalmytoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate - Parfum/Fragrance - Sodium Gluconate - Butyrospermum Parkii Butter (Butyrospermum Parkii (Shea) Butter) - Behentrimonium chloride - HC Blue 16 - Dipropylene Glycol - Triethylene Glycol - Citric Acid - Isopropyl Alcohol - Benzyl Alcohol - Propylene Glycol - Coumarin - Persea Gratissima Oil (Persea Gratissima (Avocado) Oil) - Methylchloroisothiazolinone Methylisothiazolinone - Magnesium Chloride - Magnesium Nitrate

Fanola je kreatívna profesionálna značka produktov starostlivosti o vlasy. Za 15 rokov sa stala značka Fanola stabilným hráčom na trhu v oblasti vlasovej kozmetiky. Farebná, mladá značka orientovaná na budúcnosť, ktorá nikdy nenudí, prichádza s každým produktovým radom s novými originálnymi nápadmi. Fanola vám dodá slobodu experimentovať a podčiarknuť tak vašu krásu.