Prečo práve Farouk Systems Chi Tea Tree Oil shampoo 340 ml?

Šampón s obsahom výťažku z Tea Tree Oil. Jemne čistí a zbavuje vlasy a pokožku hlavy od nečistôt. Zároveň posilňuje kutikulu vlasov a reguluje hladinu mazu v pokožke.Obsahuje:
  • Tea Tree Oil - prírodný antioxidant, odstraňuje prebytočnú mastnotu, dodá vlasom potrebnú vlhkosť a upokojuje pokožku.

  • Mätový olej - poskytuje vlasovej pokožke osvieženie a upokojuje pokožku.

  • Hodváb - obnovuje vlhkosť vo vnútri vlasov a dodáva im silu a lesk.

  • Harmanček - chráni vlasy a udržuje ich silu. Vytvára prirodzenú vrstvu, ktorá je odolná proti poškodeniu.Použitie: naneste na vlasy a pokožku a jemne vmasírujte. Potom vlasy dôkladne opláchnite.
Profesionálna značka vlasovej kozmetiky Farouk Systems bola založená roku 1986 v Houstone Farouk Shami, kaderníkom, ktorého poslaním je poskytovať profesionálnu vlasovú kozmetiku s najpokročilejšou americkou technológiou, založenou na vzdelávani, životnom prostredí a inovaciách.Pod značku Farouk Systems patria ďalšie populárne značky ako je napríklad CHI , Biosilk a Esquire Grooming. V roku 2001 značka Farouk Systems vyvinula vôbec prvú keramickú žehličku na vlasy a inšpirovala sa práve technológiou využívanou v NASA. Farouk Systems vlastní viac ako 20 patentov z oblasti starostlivosti o vlasy. Ako prvá značka predstavila farbu na vlasy bez amoniaku a začala vo vlasovej kozmetike používať hodvábne proteíny. V ich produktoch nájdete populárne účinné zložky ako je arganový olej, keratín, výťažky z olivovníka a feniklu.