Prečo práve Farouk Systems CHI Tea Tree Oil Soothing Scalp Spray 89 ml?

Upokojujúci sprej s tea tree olejom. Okamžite upokojí pokožku, eliminuje svrbenie, podráždenie a vysušenie pokožky medzi šampónovaním.Obsahuje:Tea Tree Oil - prírodný antioxidant, dodá vlasom potrebnú vlhkosť a upokojuje pokožku

Mätový olej - poskytuje vlasovej pokožke osvieženie a upokojuje ju, dáva ju do rovnováhy

Hodváb - obnovuje vlhkosť vo vnútri vlasov a dodáva im silu a lesk

Harmanček - chráni vlasy a udržuje ich silu. Vytvára prirodzenú vrstvu, ktorá je odolná proti poškodeniu

Použitie: sprej nastriekajte priamo na pokožku hlavy, hlavne na miesta, kde je potreba upokojiť svrbenie a podráždenie. Neoplachujte.


Profesionálna značka vlasovej kozmetiky Farouk Systems bola založená roku 1986 v Houstone Farouk Shami, kaderníkom, ktorého poslaním je poskytovať profesionálnu vlasovú kozmetiku s najpokročilejšou americkou technológiou, založenou na vzdelávani, životnom prostredí a inovaciách.Pod značku Farouk Systems patria ďalšie populárne značky ako je napríklad CHI , Biosilk a Esquire Grooming. V roku 2001 značka Farouk Systems vyvinula vôbec prvú keramickú žehličku na vlasy a inšpirovala sa práve technológiou využívanou v NASA. Farouk Systems vlastní viac ako 20 patentov z oblasti starostlivosti o vlasy. Ako prvá značka predstavila farbu na vlasy bez amoniaku a začala vo vlasovej kozmetike používať hodvábne proteíny. V ich produktoch nájdete populárne účinné zložky ako je arganový olej, keratín, výťažky z olivovníka a feniklu.