Prečo práve Farouk Systems CHI Total Protect ochranné lotion 177 ml?

Ochranné hydratačné mlieko uzavrie vlhkosť vo vlasoch a chráni ich pred tepelnou úpravou, slnečným žiarením a taktiež chlórom. Zároveň chráni vlasy pred vyblednutím farby. Vhodné pre všetky typy vlasov.

Použitie: naneste na uterákom vysušené vlasy a rovnomerne vmasírujte od končekov ku korienkom. Neoplachujte a potom upravte ako zvyčajne.


Profesionálna značka vlasovej kozmetiky Farouk Systems bola založená roku 1986 v Houstone Farouk Shami, kaderníkom, ktorého poslaním je poskytovať profesionálnu vlasovú kozmetiku s najpokročilejšou americkou technológiou, založenou na vzdelávani, životnom prostredí a inovaciách.Pod značku Farouk Systems patria ďalšie populárne značky ako je napríklad CHI , Biosilk a Esquire Grooming. V roku 2001 značka Farouk Systems vyvinula vôbec prvú keramickú žehličku na vlasy a inšpirovala sa práve technológiou využívanou v NASA. Farouk Systems vlastní viac ako 20 patentov z oblasti starostlivosti o vlasy. Ako prvá značka predstavila farbu na vlasy bez amoniaku a začala vo vlasovej kozmetike používať hodvábne proteíny. V ich produktoch nájdete populárne účinné zložky ako je arganový olej, keratín, výťažky z olivovníka a feniklu.