Prečo práve Farouk Systems CHI Straight Guard Smoothing Styling Cream uhlazující krém 251 ml?

Jemný krém pre uhladenie a narovnanie vlasov. CHI Straight Guard je vhodný pre nepoddajné vlasy. Ideálny výrobok pre vyrovnávanie vlasov. Krémová formula narovnáva a vyhladzuje vlasy. Eliminuje efekt "zmrazených" vlasov. Uľahčuje štylizáciu a prácu s kefou. Uľahčuje česanie vlasov kefami. Ideálny prípravok pre narovnanie vlasov. Zlepšuje kondíciu vlasov a dodáva lesk.

Použitie: tento krém používajte počas stylingu, vyrovnávania vlasov a eliminovania "zmrazených" kučeravých vlasov.

Stylingová rada CHI založená na báze pravého prírodného hodvábu a vyváženej kombinácii proteínov a bylinných extraktov. Vysokú kvalitu a jednoduché používanie oceníte pri tvorbe vášho obľúbeného účesu.


Profesionálna značka vlasovej kozmetiky Farouk Systems bola založená roku 1986 v Houstone Farouk Shami, kaderníkom, ktorého poslaním je poskytovať profesionálnu vlasovú kozmetiku s najpokročilejšou americkou technológiou, založenou na vzdelávani, životnom prostredí a inovaciách.Pod značku Farouk Systems patria ďalšie populárne značky ako je napríklad CHI , Biosilk a Esquire Grooming. V roku 2001 značka Farouk Systems vyvinula vôbec prvú keramickú žehličku na vlasy a inšpirovala sa práve technológiou využívanou v NASA. Farouk Systems vlastní viac ako 20 patentov z oblasti starostlivosti o vlasy. Ako prvá značka predstavila farbu na vlasy bez amoniaku a začala vo vlasovej kozmetike používať hodvábne proteíny. V ich produktoch nájdete populárne účinné zložky ako je arganový olej, keratín, výťažky z olivovníka a feniklu.