Prečo práve Foamie Dog Shampoo Anything's Pawssible 110 g?

Foamie Dog Shampoo Anything Pawssible je inovatívnym šampónom určeným pre starostlivosť o srsť krátkosrstých psov. Jeho špeciálne vyvinutá receptúra kombinuje účinné zložky, ktoré dokonale čistia srsť a zanechávajú ju jemnú a lesklú. Zloženie obsahuje účinné látky, ktoré prinášajú hydratáciu a starostlivosť o citlivú pokožku psa a dodávajú srsti potrebné živiny a podporujú jej zdravie. Tento šampón sa ľahko nanáša a oplachuje a zanecháva srsť prevoňanú a osvieženú.

Jedinečné vlastnosti:

  • Dodáva srsti lesk a jemnosť,
  • rešpektuje citlivú pokožku psov,
  • pomáha udržiavať pokožku psov zdravú,
  • zanecháva psa voňavého a čistého,
  • ľahko aplikovateľná a oplachovateľná textúra.

Ako použiť Foamie Dog Shampoo Anything Pawssible 110 g?

Navlhčite srsť psa vodou. Potom si nalejte malé množstvo šampónu do dlaní a vmasírujte šampón do srsti a pokožky psov, zameriavajte sa na problematické oblasti. Dôkladne opláchnite srsť teplou vodou, zaistite, aby nezostali žiadne zvyšky šampónu. Osušte srsť uterákom alebo nechajte prirodzene uschnúť.

Zloženie Foamie Dog Shampoo Anything Pawssible 110 g

Sodium Cocoyl Isethionate, Hydrogenated Vegetable Oil, Aqua (Water), Polyglyceryl-4 Laurate, Glycerin, Melia Azadirachta (Neem) Seed Oil, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Avena Sativa (Oat) Kernel Flour, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Tetrasodium Glutamate Diacetate.

Rozmaznávajte svoju pokožku a vlasy prírodnou vegánskou starostlivosťou od nemeckej značky Foamie, ktorá spája prírodné ingrediencie s inovatívnymi technológiami a zároveň je šetrná voči životnému prostrediu. Tuhé produkty Foamie nie sú klasické tuhé mydlá, ktoré poznáme a prinášajú nový pohľad na naše denné rituály a postupy v oblasti krásy a starostlivosti. Obsahujú prírodné ingrediencie a za studena lisovaný syntetický detergent s optimalizovaným pH, ktorý je šetrný k vlasom aj pokožke a ľahko sa prispôsobí ich špecifickým potrebám. Každá rada má svoju unikátnu vôňu a špecifické ingrediencie, ktoré sú určené pre rôzne typy pleti, pokožky a vlasov. Všetky produkty sú 100% vegánske, šetrné voči prírode aj zvieratám a neobsahujú žiadne plastové častice ani látky, ako sú parabény, farbivá, sulfáty a silikóny.