Prečo práve Foamie Dog Shampoo You Look Furbulous 110 g?

Foamia Dog Shampoo You Look Furbulous je výnimočným produktom pre krátkosrsté psy, ktorý zaručuje luxusnú starostlivosť a ohromujúci vzhľad. Tento šampón poskytuje dôkladné čistenie a zanecháva srsť psa hebkú a lesklú. Jeho zloženie je špeciálne navrhnuté pre citlivú pokožku a zaisťuje hĺbkovú hydratáciu. Vďaka jednoduchému oplachovaniu a sviežej vôni je kúpanie s týmto šampónom príjemným zážitkom.

Jedinečné vlastnosti:

  • Dodáva srsti zdravý lesk a vitalitu,
  • uľahčuje česanie srsti,
  • rešpektuje citlivú pokožku psov,
  • zaisťuje hydratáciu a ochranu pokožke psov,
  • navodí sviežu a lákavú vôňu,
  • jednoduchá aplikácia a oplachovanie.

Ako použiť Foamie Dog Shampoo You Look Furbulous 110 g?

Navlhčite srsť psa vodou. Potom si nalejte malé množstvo šampónu do dlaní a vmasírujte šampón do srsti a pokožky psov, zameriavajte sa na problematické oblasti. Dôkladne opláchnite srsť teplou vodou, zaistite, aby nezostali žiadne zvyšky šampónu. Osušte srsť uterákom alebo nechajte prirodzene uschnúť.

Zloženie Foamie Dog Shampoo You Look Furbulous 110 g

Sodium Cocoyl Isethionate, Hydrogenated Vegetable Oil, Aqua (Water), Polyglyceryl-4 Laurate, Glycerin, Melia Azadirachta (Neem) Seed Oil, Camelina Sativa Seed Oil, Avena Sativa (Oat) Kernel Flour, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Tetrasodium Glutamate Diacetate.

Rozmaznávajte svoju pokožku a vlasy prírodnou vegánskou starostlivosťou od nemeckej značky Foamie, ktorá spája prírodné ingrediencie s inovatívnymi technológiami a zároveň je šetrná voči životnému prostrediu. Tuhé produkty Foamie nie sú klasické tuhé mydlá, ktoré poznáme a prinášajú nový pohľad na naše denné rituály a postupy v oblasti krásy a starostlivosti. Obsahujú prírodné ingrediencie a za studena lisovaný syntetický detergent s optimalizovaným pH, ktorý je šetrný k vlasom aj pokožke a ľahko sa prispôsobí ich špecifickým potrebám. Každá rada má svoju unikátnu vôňu a špecifické ingrediencie, ktoré sú určené pre rôzne typy pleti, pokožky a vlasov. Všetky produkty sú 100% vegánske, šetrné voči prírode aj zvieratám a neobsahujú žiadne plastové častice ani látky, ako sú parabény, farbivá, sulfáty a silikóny.