Prečo práve Gestil Energetika G Hair Tonic 100 ml?
Vlasové tonikum proti vypadávaniu vlasov hĺbkovo čistí vlasovú pokožku, odstraňuje umnelé kožné bunky a eliminuje rednutie vlasov. Pôsobí preventívne proti masteniu vlasov, vzniku lupín a bojuje s nepríjemným vypadávaním vlasov. Sérum obsahuje prírodné výťažky z mäty, čučoriedky, bodliaka, šalvie, komplex 5-tich minerálov, čím sú zinok, železo, meď, horčík a selén, alantoín a oktopyrox. Všetky tieto účinné zložky viditeľne posilňujú vlasové vlákno a dodávajú mu vitalitu.
Jedinečné vlastnosti:
  • Hĺbkovo čistí pokožku hlavy,
  • eliminuje rednutie a vypadávanie vlasov,
  • obsahuje prírodné zložky a minerálne látky,
  • pôsobí proti vzniku lupín,
  • odstraňuje nadmerné mastenie vlasov,
  • vyrobené v Taliansku.
Ako použiť Gestil Energetika G Hair Tonic 100 ml?
5-10 ml vlasového séra aplikujte na suchú pokožku hlavy a bruškami prstov urobte jemnú masáž hlavy. Neoplachujte.
Zloženie Gestil Energetika G Hair Tonic 100 ml
Aqua, Polysorbate 20, Polyamino sugar condensate, Mentha Piperita, Chamonillarecutitia, Ruscus Aculeatus, Tilia Vulgaris, Hammamelis Virginiana, Melissa Officinalis, Imidozolidinyl Urea, Benzyl Alcohol - methylchloroisothiazolinone, Methylisothi.
Talianska kozmetická značka Gestil je zameraná predovšetkým na riešenie problémov s vlasmi a vlasovou pokožkou. Produkty vynikajú svojím šetrným pôsobením a vyváženou koncentráciou prírodných aktívnych látok a prírodných extraktov. Vyskúšajte kultovú Gestil Wonder masku na vlasy! Jej unikátnym zložení z býčích žliaz bolo nahradené výťažkami za bambusu, avšak maska je stále rovnako účinná a obľúbená. Medzi ďalšími produktmi nájdete svetoznáme sérum proti padaniu vlasov s obsahom placenty a ďalšie skvelé šampóny, kondicionéry, ale aj zábaly na vlasy. Značka Gestil nie je obľúbená len medzi milovníčkami a milovníkmi krásnych vlasov, celosvetovo sa používa aj v renomovaných kaderníckych salónoch.