Varianty produktu

Prečo práve Goldwell Colorance Cover Plus Hair Color 120 ml?
Dodajte svojej farbe vlasov oslnivý lesk a dlhotrvajúci žiarivý odtieň. Vysoko krycia demi-permanentná farba na vlasy Goldwell Colorance Cover Plus Hair Color kryje šediny až do 75% a zvýrazňuje existujúce tóny farby vlasov. Farba na vlasy je bez obsahu amoniaku a je tak vhodná pre všetky typy vlasov.

Technológia:

Patentovaná Lipid Recharge: Regeneruje vlasovú štruktúru, poskytuje ochranu vlasov pred poškodením.
Jedinečné vlastnosti:
 • Kryje šediny až do 75%,
 • zvýrazňuje existujúce prírodné tóny,
 • dodáva neobyčajný lesk,
 • vhodné aj pre poškodené a porézne vlasy.
Ako použiť Goldwell Colorance Cover Plus Hair Color 120 ml?
Aplikácia:

Zmiešajte 2 dieliky oxidantu Colorance a 1 diel celej farby Colorance a naneste na neumyté suché vlasy.
Nechajte pôsobiť aspoň 30 minút.
Potom z vlasov dôkladne opláchnite a umyte vlasy šampónom.
Upozornenie:
 • Farba sa mieša výhradne s developerom Goldwell Colorance Developer Lotion.
 • Určené len pre profesionálne použitie.
 • Farby na vlasy môžu vyvolať vážne alergické reakcie.
 • Tento výrobok nie je určený na používanie pre osoby mladšie ako 16 rokov.
 • Dočasné tetovanie čiernou henou môže zvýšiť riziko alergie.
 • Noste vhodné rukavice.
 • Uchovávajte mimo dosahu detí.
Zloženie produktu Goldwell Colorance Cover Plus Hair Color 120 ml
Water, Cetearyl Alcohol, Stearamide MEA, Cocamide MEA, Sodium Cetearyl Sulfate, Oleic Acid, PEG 5 Cocamide, Sodium Lauryl, Sodium Lauryl Cetearyl Sulfate, Sodium Lauryl Sulfate, Hydroxyethylcellulose, Sodium Hydroxide, Panthenol, Sodium Sulfate, Ammonium Chloride, Ascorbic Acid (Vitamin C), Tetra Sodium ETA, Propylene Glycol, Hydrolyzed Wheat Protein, Sorbitol, Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Extract, Retinyl Palmitate, Potassium Iodide, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Methylparaben, Propylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, Fragrance (Parfum), Toluene 2, 5 Diamine Sulfate, Resorcinol, HC Yellow 2, M Aminophenol, 2 4 Diaminophenoxyethanol HCI.
Profesionálne značka Goldwell založená v roku 1948 v Nemecku a je výrobcom vlasovej kozmetiky pre profesionálnych kaderníkov. Značka Goldwell udáva najaktuálnejšie vlasové a módne trendy inšpirované svetovými stylistami. Inšpiratívna značka Goldwell od svojho počiatku neustále zdokonaľuje svoje výrobky a expanduje na svetové trhy, pričom úzko spolupracuje s kaderníckymi salónmi, od ktorých čerpá skúsenosti a inšpiráciu. Podporuje v kreativite a získava od nich spätnú väzbu pre svoj ďalší rozvoj. Cieľom značky Goldwell je jednoduché a efektné použitie všetkých prípravkov na vlasy pri maximálnej šetrnosti k vlasom, a to aj pri domácom použití. Značka ponúka širokú škálu produktových radov zameraných na rôzne typy vlasov, z ktorých si vyberie naozaj každý. Rad ošetrujúcej kozmetiky Dualsenses je vhodné pre vlasy mastné, suché, jemné, ale aj nepoddajné a chemicky zničené. Kultové farby Topchic špeciálne vyvinuté pre profesionálne kadernícke použitie zaistia dlhotrvajúcu žiarivú farbu.